mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
YMP fullsize distr
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Очільниці системи безоплатної правової допомоги Вінниччини відвідали Жмеринський міськрайонний суд

Деталі

25 04 2018 3

25 квітня у Жмеринському міськрайонному суді проходив круглий стіл на тему: «Взаємодія системи безоплатної правової допомоги Вінницької області зі Жмеринським міськрайонним судом. Підвищення якості надання БВПД в рамках роботи офісу громадського захисника».

Захід розпочався о 15 годині вступним словом Любові Сенько, голови Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області. Пані Любов ознайомила учасників круглого столу з реалізацією проекту «Електронний суд», яка забезпечує швидкий і зручний доступ громадян до інформації про рух судової справи, час і місце її розгляду, обмін процесуальними документами між судом та учасниками процесу із застосуванням електронного цифрового підпису. Голова суду розповіла, що скористатися системою «Електронний суд» може кожен, хто зареєстрований у системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу і має особистий електронний цифровий підпис.

Марина Лукіянова, директорка Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області, ознайомила присутніх з порядком реалізації права на безоплатну вторинну правову допомогу та залучення центрами БВПД захисника на виконання рішення суду. Після того, як пані Марина розповіла про алгоритм призначення адвоката, до слова запросили Володимира Білана, який ознайомив присутніх із функціями, покладеними на нього як на адвоката-наставника та повідомив, що адвокати, які надають допомогу за рахунок держави, постійно підвищують свій професійний рівень, аби відповідати стандартам якості надання БПД.25 04 2018 1

Про особливості представництва у цивільних та адміністративних провадженнях розповідала Лариса Пікановська, директорка Вінницького місцевого центру з надання БВПД, а начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру Олександр Сільніцький зосередив увагу присутніх на проблемних питаннях, які виникають у ході спілкування клієнтів з адвокатами, та можливих варіантів усунення таких непорозумінь.

Наталя Коваль, голова Комісії з оцінювання якості, повноти та своєчасності  надання адвокатами БПД, що діє при Раді адвокатів Вінницької області говорила про можливість розгляду комісією листів суду щодо проведення перевірки якості надання безоплатної правової допомоги адвокатами.

Учасники круглого столу обмінялися думками про те, як можна організувати якісну взаємодію між судом та системою безоплатної правової допомоги, аби громадяни могли швидко та без зайвих клопотів отримувати належні послуги.25 04 2018 2

Захід підсумував Анатолій Рощепа, заступник начальника слідчого відділу Жмеринського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, подякувавши учасникам за вдалу взаємодію та зокрема системі БПД за вчасне призначення адвокатів та постійну готовність до робочого діалогу.

Як вдало зауважили учасники круглого столу, «…сьогоднішня зустріч - найкращий приклад взаємодії між регіональним та місцевим центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, судом, прокуратурою, радою адвокатів, адвокатами-наставниками офісів громадського захисту, комісією з оцінювання якості, повноти і своєчасності надання БПД».

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області розташований за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 82.

Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).  


banner facebook 330x106

   

fla2018

   

logo cs

   

konkurs adv baner

   
   
   

digest banner

   

vacantion

   
   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua