Вакансія у системі безоплатної правової допомоги

Деталі

vacantion

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел. 

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області оголошує про заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги

 КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

до головного спеціаліста відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги регіонального центру з надання безоплатної
вторинної правової допомоги

На посаду головного спеціаліста відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги може бути призначена особа, яка:

 • вільно володіє державною мовою;
 • має вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня;
 • має навички роботи на комп’ютері, достатні для самостійного створення текстових документів, таблиць, презентацій, використання правових довідкових систем та мережі Інтернет;
 • спроможна до ефективної усної та письмової комунікації;
 • має аналітичне мислення, спроможність до оперативного пошуку необхідної інформації;
 • є доброчесною і толерантною, порядною, відповідальною, стресостійкою.

Досвід роботи в системі надання безоплатної правової допомоги є перевагою.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ
головного спеціаліста відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги регіонального центру з надання безоплатної
вторинної правової допомоги

 1. Чергує, згідно графіку цілодобового чергування.
 2. Під час чергування приймає телефонні дзвінки відповідно до вимог Порядку прийняття та оброблення уповноваженою службовою особою центру з надання БВПД вхідних телефонних дзвінків, що надходять на лінії системи безоплатної вторинної правової допомоги.
 3. Приймає вхідну кореспонденцію, що надходить на електронну адресу Регіонального центру та спрямовує її за призначенням.
 4. Забезпечує розгляд звернень осіб засуджених до покарання у вигляді позбавлення волі, тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців або обмеження волі, про надання безоплатної вторинної правової допомоги.
 5. Здійснює реєстрацію, повідомлень про затримання осіб, що надійшли від затриманих осіб, їх близьких родичів та членів сім’ї, у відповідному журналі за формою, затвердженою наказом Координаційного центру.
 6. Відповідно до пункту 7 Порядку інформування центрів з надання БВПД про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, проводить перевірку інформації про затримання такої особи.
 7. Забезпечує підготовку проектів наказів про припинення надання безоплатної вторинної правової допомоги, заміну адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на підставі доручень, виданих регіональним центром, скасування таких доручень;
 8. Здійснює реєстрацію постанов/ухвал щодо залучення захисника за призначенням; для проведення окремої процесуальної дії; у кримінальних провадженнях щодо продовження, зміни або припинення застосування примусових заходів медичного характеру; у процедурах, пов’язаних з видачею особи (екстрадицією); у разі вирішення судом питань під час виконання вироків відповідно до статті 537 КПК України, у відповідному журналі за формою, затвердженою наказом Координаційного центру.
 9. Забезпечує видання від імені Регіонального центру доручення черговим адвокатам для надання безоплатної вторинної правової допомоги суб’єктам відповідного права на неї, визначеним пунктами 3 – 7 частини першої статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та реєструє їх у відповідному журналі за формою, затвердженою наказом Координаційного центру.
 10. Виконувати інші функції у межах компетенції відділу.

 

Резюме з фото надсилати на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Звертатися за адресою:

м. Вінниця, вул. Театральна, 14, каб. 419. 

тел. (0432) 67-39-99, 067 313-66-57, 093 737-80-50


banner facebook 330x106

   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

chesna platizhka

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua