mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
YMP fullsize distr
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

   

У Козятині говорили про якість БПД з адвокатами та головою суду

Деталі

08.05.2018

Про якість надання безоплатної правової допомоги адвокатами у суді говорили 8 травня у приміщенні Козятинської районної державної адміністрації. Організатором круглого столу «Співпраця заради якості надання безоплатної правової допомоги» виступив Козятинський місцевий центр.

Круглий стіл відбувся за участі фахівців Регіонального та Козятинського місцевого центрів, голови Козятинського міськарйонного суду Валерія Сєчко та адвокатів, що співпрацюють із системою БПД.

Зі вступним словом виступив директор Козятинського місцевого центру Олександр Комар. Він розповів про особливості представництва у цивільних та адміністративних провадженнях. Також проінформував про загальні показники центру щодо звернень громадян та про позитивно вирішенні справи.08.05.2018 1

В.о. директора Регіонального центру Олександр Сільніцький зосередив увагу присутніх на проблемних питаннях, які виникають у ході спілкування клієнтів з адвокатами, та можливих варіантів усунення таких непорозумінь.

Валерій Сєчко, голова Козятинського міськарйонного суду, розповів про реалізацією проекту «Електронний суд» та як можливо скористатися даною системою. Також зазначив порушення, які виникають зі сторони адвокатів і як можливо удосконалити роботу з метою надання якісної БВПД.

У зв’язку зі стрімкими змінами в законодавстві, головою суду було запропоновано і надалі організовувати тематичні зустрічі з метою налагодження співпраці з системою БПД.

Під час дискусії учасники круглого столу обмінялися думками про те, як можливо організувати якісну взаємодію між судом та системою безоплатної правової допомоги, аби громадяни могли швидко та без зайвих клопотів отримувати належні послуги.

Нагадуємо, що Козятинський місцевий центр з надання БВПД працює за адресою: м. Козятин, пров. Кондрацького, 1а.

Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів). 


banner facebook 330x106

   

fla2018

   

logo cs

   

konkurs adv baner

   
   
   

digest banner

   

vacantion

   
   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua