mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
YMP fullsize distr
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси

Деталі

21 03 2019 1

Все ближче до дати проведення в Україні президентських виборів. Кожен і з нас отримує численну кількість інформації щодо кандидатів у Президенти, оцінює їх програму та остаточно приймає рішення – за кого все-таки віддати свій голос.

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області провели для студентів Вінницького національного аграрного університету захід за темою: «Я маю право голосу. Тимчасова зміна місця голосування».

На захід завітав також президент університету Григорій Калетнік, щоб ознайомити студентів із можливістю проголосувати на виборчій дільниці, яка знаходиться на території аграрного університету та наголосив, що кожен голос є важливим у формуванні майбутнього громадян незалежної держави.21 03 2019 2

Фахівці Регіонального центру за допомогою мультимедійних засобів ознайомили студентів із ресурсом: www.drv.gov.ua та можливістю перевірити себе щодо внесення до Державного реєстру виборців та відповіли на запитання студентів: «Чи обов’язково голосувати за місцем реєстрації? Та яким чином проголосувати за місцем фактичного перебування без відриву від навчання?».

Серед студентів також були розповсюджені буклети по виборчих правах та щодо порядку подання скарг у випадку їх порушень.

Регіональний центр з надання БВПД у Вінницькій області знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 82. Адреси розташування центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги по Україні, можна переглянути тут. Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів). 


banner facebook 330x106

   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

chesna platizhka

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua