mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
YMP fullsize distr
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Шукаємо експертів правової Вікіпедії

Деталі

wiki 01Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує працівників регіональних та місцевих центрів долучитися до команди експертів довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid».

«Українську правову Вікіпедію відкрито для широкого загалу 100 днів тому. За цей час 41 тисяча українців 150 тисяч разів переглянули правові консультації. Це свідчить про важливість такого ресурсу як для професійних правників, так і звичайних громадян», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Наразі у «WikiLegalAid» майже 1500 правових консультацій. Окрім правової інформації, містяться посилання на нормативні акти, судові рішення, корисні веб-ресурси, зразки процесуальних та інших документів.

Розвиток платформи «WikiLegalAid» - це спільна робота працівників усієї системи безоплатної правової допомоги, які розміщують та актуалізують правові консультації.  Якість правових консультацій гарантує експертна група. 22 працівники, які увійшли до її складу минулого року, затверджують правові консультації.

Цього року оголошується додатковий набір до команди експертів. Для участі у відборі слід заповнити заявку на платформі «WikiLegalAid» у розділі «Для консультанта» за посиланням: https://goo.gl/forms/FREyfR4P90PTAjDE2.

Члени експертної групи протягом одного робочого дня на тиждень зможуть працювати виключно над удосконаленням платформи «WikiLegalAid». Також вони зможуть спеціалізуватися в окремих галузях права, об’єднуючись у робочі групи. Зі свого боку Координаційний центр забезпечить професійний розвиток експертів, організує проведення спільних зустрічей, тематичних семінарів та тренінгів.

За додатковою інформацію просимо звертатися до управління правового аналізу та експертизи Координаційного центру з надання правової допомоги: Наталія Зайцева (ел. пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , вн. тел.: 10047), Валентина Никончук (ел. пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , вн. тел.: 10058).

Довідково-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalAid» відкрито для широкого загалу 13 грудня минулого року. За цей час платформа «WikiLegalAid» стала найбільш популярною серед мешканців Києва, Дніпропетровської, Львівської та Харківської областей. Найчастіше переглядалися правові консультації щодо реалізації громадянами своїх виборчих прав, вирішення сімейних питань, а також порядку захисту своїх прав у суді.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook   YouTube YouTube  

   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

chesna platizhka

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua