mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
YMP fullsize distr
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   

Регіональний центр підписав меморандум про співпрацю з новим партнером

Деталі

05 4 18 2

5 квітня очільниця Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області Марина Лукіянова підписала меморандум про співпрацю з в.о. начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області Богданом Мусієнком.

Метою співпраці є поліпшення стану соціально-трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння їх своєчасному і справедливому вирішенню для зниження рівня конфліктогенності у Вінницькій області. Основним у взаємодії визначили здійснення координації дій, спрямованих на надання безоплатної правової допомоги сторонам соціально-трудових відносин.

05 4 18 1

Сторони взаємодіятимуть шляхом надання безоплатної правової допомоги найманим працівникам в питаннях практичного застосування трудового законодавства шляхом проведення спільної роботи зі зверненнями громадян та надання консультативної допомоги відповідно до компетенції.

З метою пропаганди правових планується проведення спільних круглих столів, семінарів, організації правороз'яснювальної роботи, в тому числі спільної підготовки та видання методичних рекомендацій, посібників, спільних роз'яснень, листів тощо.

Нагадуємо, що Регіональний центр з надання БВПД у Вінницькій області працює за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 82.

Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів). 


banner facebook 330x106

   

fla2018

   

logo cs

   

konkurs adv baner

   
   
   

digest banner

   

vacantion

   
   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua