mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
YMP fullsize distr
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

Архів новин  

   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   

«Правову Вікіпедію» презентували у Вінниці

Деталі

13 12 18 w

До тижня права у Вінниці представили інформаційну базу WikiLegalAid, що функціонує за принципом Wikipedia та створена для посилення правової обізнаності громадян.

Презентація довідково-інформаційної платформи відбулася в Регіональному центрі з надання безоплатної правової допомоги.

Як зазначила заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дар’я Божнюк, платформа WikiLegalAid створена за підтримки міжнародних партерів та Міністерства юстиції і відкрита для загального користування. Пані Дар’я зазначила, що база правових консультацій WikiLegalAid містить відповіді на юридичні запитання, з якими найчастіше звертаються люди до системи безоплатної правової допомоги. WikiLegalAid містить 1400 правових консультацій.

Фахівці пояснюють, що система запроваджується для того, щоб людям стало простіше отримувати правову допомогу – скориставшись окремим ресурсом юридичних консультацій. Функціонування такої бази допоможе пересічним громадянам самостійно знайти відповіді на ряд правових питань і зекономити час та гроші, адже крім правових консультацій, база містить зразки документів та приклади їх заповнення.wiki t

WikiLegalAid - це результат роботи великої кількості людей. З відкриттям цієї бази люди в Україні отримають ще один інструмент, аби дізнаватися про свої права та захищати їх.

Посилання на базу правових консультацій: http://wiki.legalaid.gov.ua

Нагадуємо, Регіональний центр з надання БВПД у Вінницькій області знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 82. Адреси розташування центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги по Україні, можна переглянути тут. Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів). 


banner facebook 330x106

   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua