mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
YMP fullsize distr
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

Архів новин  

   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   

«Права людини в медичній сфері. Європейський суд з прав людини ближче ніж ти думаєш»

Деталі

10 12 2018 1

На таку тему 10 грудня було проведено лекцію для студентів кафедри патологічної анатомії, судової медицини та права Вінницького національного медичного університету. Під час заходу присутні дізналися про ґенезу прав людини, можливості захисту своїх прав в діяльності поліції, способи звернення до ЄСПЛ та систему безоплатної правової допомоги.

Спікерами виступили представниця Управління забезпечення прав людини НПУ Заріна Маєвська, заступниця директора Регіонального центру Дар’я Божнюк та представниця Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Олена Косюк.

Олена Косюк розповіла студентам про основні напрямними діяльності Головного територіального управління юстиції, його структуру та представила до перегляду ролик про Європейський суд з прав людини.10 12 2018 2

З положеннями Загальної декларації прав людини, можливості захисту своїх прав в діяльності поліції, способи звернення до ЄСПЛ розповіла Заріна Маєвська.

Дар’я Божнюк розповіла про послуги системи безоплатної правової допомоги та як ними можна скористатися. Особливу зацікавленість у студентів викликала справа «Каверзін проти України» та результат роботи адвоката з довічно засудженим О. Каверзіним. Також пані Дар’я розповіла про те, як проходить затримання та які дії слід вжити громадянину, коли його затримує поліція. Вся лекція супроводжувалася реальними прикладами та випадками успішного надання БВПД.10 12 2018 3

Нагадуємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області розташований за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 82.

Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

 


banner facebook 330x106

   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua