mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
YMP fullsize distr
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

   

Пільги на навчання дітям учасників АТО

Деталі

oswita ATO2

На сьогодні питання щодо особливих гарантій для учасників Антитерористичної операції особливо гостре. В низку українських законів та підзаконних актів внесені зміни щодо правового статусу учасника АТО, а також пільг та гарантій для цієї категорії громадян. Проте не секрет, що в отриманні більшості соціальних пільг учасники АТО часто зазнають труднощів, а про деякі, передбачені діючим законодавством, гарантії вони навіть не знають.

До прикладу, захисники української незалежності і їх родини повинні знати, що держава забезпечує учасникам бойових дій та їх дітям державну підтримку для отримання професійно-технічної та вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.

Варто зазначити, що така підтримка надається дітям, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, – до закінчення навчання, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Зазначена допомога може надаватися у формі:

  • безкоштовного забезпечення підручниками, доступом в Інтернету, до систем баз даних в навчальних закладах, проживання в гуртожитках;
  • виплати соціальної стипендії;
  • повної або часткової оплати навчання за рахунок бюджетних коштів або шляхом надання пільгових довгострокових кредитів для здобуття освіти.

Пільги для дітей учасників бойових дій України передбачають можливість отримання безкоштовної середньої технічної або вищої освіти у вищих навчальних закладах України. Пільги дітям учасників АТО гарантовані законодавством України, тому кожен громадянин цієї категорії може скористатися можливістю безкоштовної освіти.

Долучайтесь до національного правопросвітницького проекту Мін'юсту Я МАЮ ПРАВО!  Звертайтесь за правовою допомогою. Захищаймо права разом!  www.pravo.minjust.gov.ua - веб-сайт проекту.

Отримати інформацію про найближчі тренінги, зустрічі або проконсультуватися зі спеціалістом Ви можете у Регіональному центрі з надання БВПД у Вінницькій області за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 82. Адреси розташування центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги по Україні, можна переглянути за посиланням www.vinnytsya.legalaid.gov.ua. Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів). 


banner facebook 330x106

   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

digest banner

   
   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua