Керівна рада та підведення підсумків роботи за три квартали 2019 року

Деталі

27 09 19 1Сьогодні в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової роботи у Вінницькій області відбулась Керівна рада.Керівна рада – постійно діючий консультативно-дорадчий орган.

Директори місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги взяли участь у Керівній раді та розглянули наступні питання щодо:

1) підсумків роботи місцевих центрів за попередні квартали 2019 року;

2) проаналізували навантаження на працівників місцевих центрів та бюро правової допомоги;

3) обговорили питання щодо застосування положень ч. 3 ст. 14 ЗУ "Про безоплатну правову допомогу";

4) проаналізували скарги щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Також між учасниками обговорено питання співпраці з ОТГ, шляхом прийняття та реалізації програм надання безоплатної правової допомоги та  у вирішенні актуальних правових проблем громади на місцях.27 09 19 2

Регіональний центр з надання БВПД у Вінницькій області знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул.Театральна, 14. Адреси розташування центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги по Україні, можна переглянути тут. Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

fla2018

   

logo cs

   

konkurs adv baner

   
   
   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua