mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
YMP fullsize distr
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

Допомога постраждалим від торгівлі людьми та заходи запобігання

Деталі

02 08 2018 1

Протидія торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих і взаємодія соціальних партнерів у наданні допомоги постраждалим від торгівлі людьми – основні меседжі круглого столу, який відбувся у Козятинському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Мета заходу – забезпечення тісної взаємодії органів і установ, на які покладаються функції з виконання заходів щодо протидії торгівлі людьми.

«Торгівля людьми є одним із найважчих злочинів проти людини, тому злагоджена робота органів влади та усіх небайдужих людей повинна бути системною, щоб досягнути позитивного результату у боротьбі з цим ганебним явищем. Торгівля людьми та експлуатація доведених до відчаю людей – загрози, що зростають в умовах економічної кризи та збройного конфлікту. Важка ситуація багатьох українців, зокрема, внутрішньо переміщених осіб, робить їх більш схильними приймати будь-які пропозиції працевлаштування», – зазначив директор центру Олександр Комар під час відкриття круглого столу.02 08 2018 3

Учасники засідання говорили про ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, які підстерігають осіб та дітей. Основну увагу приділили посиленню співпраці суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, у напрямку виявлення осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та надання їм необхідної допомоги.

Наприкінці засідання було підкреслено, що рушійною силою протидії торгівлі людьми є широке інформування учнів, молоді та широких верств населення про ймовірні ризики та шляхи запобігання попадання в ситуацію торгівлі людьми. «Необхідно формувати небайдуже ставлення до проблеми торгівлі людьми у дітей та молоді у навчальних закладах, адже навики запобігання ризику та конструктивної поведінки в небезпечній ситуації можуть допомогти уникнути критичного становища в майбутньому», зазначила Людмила Кудимець, начальник відділу у справах сім’ї та молоді, та запропонувала проведення спільних заходів з метою протидії торгівлі людьми.

Загалом, участь у круглому столі взяли: директор Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Комар, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Марина Кобернюк, директор Козятинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ігор Гасюк, провідний фахівець з питань зайнятості населення Наталія Машталер, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Людмила Кудимець, головний спеціаліст сектору молоді та спорту Козятинськоъ РДА Ольга Шклярська, представники ГО «Територія добра».02 08 2018 2

Нагадуємо, що Козятинський місцевий центр з надання БВПД працює за адресою: м. Козятин, пров. Кондрацького, 1а.

Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

 


banner facebook 330x106

   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

digest banner

   
   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua