mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
YMP fullsize distr
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Де та коли працюють мобільні пункти консультування на Вінниччині?

Деталі

mpk22На території Вінницької області працюють чотири місцевих центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги: Вінницький, Гайсинський, Козятинський та Томашпільський. Працівники центрів зосереджують свою роботу не лише у офісах, а й постійно виїжджають у райони та села для надання правових консультацій та послуг. Мобільні пункти консультування працюють як за графіком, так і в режимі телефонного дзвінка, тобто працівники місцевих центрів здійснюють виїзний прийом громадян по мірі виникнення потреби.

На Вінниччині функціонують такі мобільні пункти консультування:

 

Вінницький місцевий центр з надання БВПД

Територія обслуговування: Барський, Вінницький, Жмеринський, Тиврівський райони, м. Вінниця та м. Жмеринка.

Адреса: м. Вінниця, вул. Василя Порика, буд 29.

Тел./факс: (0432) 56-01-80.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 • Для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів:

- На базі Вінницького обласного ДБЗТ «Гніздечко» (м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 110) – працює при потребі.

- На базі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського (м. Бар, вул. Майдан Грушевського, 1) – працює при потребі.

- На базі Жмеринського обласного соціального гуртожитку (вул. Училищна, 9, м. Жмеринка) – пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на місяць.

- На базі Жмеринської загальноосвітньої школи - інтернат ( вул. І.Франка, 136, м. Жмеринка ) – пункт консультування працює не рідше одного разу на місяць

 • Для ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (в тому числі учасників АТО):

- На базі Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України (вул. Князів Коріатовичів, 185, м. Вінниця) – пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на місяць, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

-  На базі ГО «Об’єднання учасників АТО м. Жмеринки та Жмеринського району» (вул. Магістральна, 43\3, м. Жмеринка) - працює за попередньою домовленістю з керівництвом.

 • Для внутрішньо переміщених осіб:

- На базі соціального гуртожитку для переселенців (вул. Училищна, 9, м. Жмеринка) – пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на місяць.

 • Для людей з інвалідністю, осіб похилого віку та всіх інших категорій громадян:

- На базі громадської організації «Центр Поділля-Соціум» (м. Вінниця, вул. Некрасова, 25, офіс 212) – працює при потребі.

- На базі Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля» (вул. Пирогова, 135-а, м. Вінниця) – пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на місяць, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

- На базі комунального закладу «Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» (вул. В. Винниченка, 5, м. Вінниця ) – пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на місяць, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

- На базі Жмеринського психоневрологічного будинка-інтернату ( вул. Петровського, 12 , м. Жмеринка ) - пункт консультування працює у разі потреби, за попередньою згодою з адміністрацією інтернату

 • Для всіх категорій громадян, яким гарантована безоплатна правова допомога:

- На базі Вінницької міської ради (вул. Соборна, 59, м. Вінниця) – працює при потребі.

- На базі Вороновицької селищної ради (вул. Козацький шлях, 60, Вороновиця, Вінницький район) – працює при потребі.

- На базі Луко-Мелешківської сільської ради (вул. Центральна, буд. 2А, с. Лука-Мелешківська, Вінницький район) – працює при потребі.

- На базі Чернятинської сільської ради (вул. Першотравнева,1, с. Чернятин, Жмеринський район) – працює при потребі.

- На базі Северинівської сільської ради (вул. Леніна, 29, с. Северинівка, Жмеринський район) – працює при потребі.

- На базі Яришівської сільської ради (вул. Шкільна, 1, с. Яришівка, Жмеринський район) – працює при потребі.

- На базі Іванковецької сільської ради (вул. Котовського, 15, с. Іванківці, Тиврівський район) – працює при потребі.

- На базі Стрижавської селищної ради (смт Стрижавка, вул.40-річчя Перемоги 7, Вінницький район) – пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на місяць.

- На базі Стрижавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (смт Стрижавка, вул. Київська, 174, Вінницький район ) – пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на місяць.

- На базі Жахнівської сільської ради (вул. Молодіжна,20, с. Жахнівка, Тиврівського району, Вінницької області) — пункт консультування працює згідно затвердженого графіку щосереди першого тижня відповідного місяця поточного року.

- На базі Новоміської сільської ради (вул. Данила Нечая,36, с. Нове Місто, Тивріського району, Вінницької області) — пункт консультування працює згідно затвердженого графіку  щовівторка третього тижня відповідного місяця поточного року.

- На базі Бохоницької сільської ради (с. Бохоники, вул. Гагаріна, 43, Вінницький район) – пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на місяць.

- На базі служби у справах дітей Вінницької районної державної адміністрації (м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17) – пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на місяць.

- На базі Вороновицького психоневрологічного інтернату (смт Вороновиця, вул. Гагаріна, 24, Вінницький район) – працює при потребі.

- На базі Жмеринської районної ради (м. Жмеринка, вул. Богдана Хмельницького 4) –  працює при потребі

- На базі Жмеринського міськрайонного центру зайнятості (вул. Урицького, 19, м. Жмеринка) - працює при потребі.

- На базі Служби у справах дітей Жмеринської міської ради (вул. Київська, 1А, м.Жмеринка)- працює при потребі за попередньою домовленістю із начальником Служби.

- На базі Сектору з питань державної реєстрації Жмеринської РДА ( вул. Училищна, 9, м. Жмеринка) – працює при потребі.

- На базі Браїлівської селищної ради  (вул. Гагаріна, 1, смт Браїлів) – працює при потребі.

- На базі Северинівської сільської ради (вул. Леніна, 29, с. Северинівка, Жмеринський район) – працює при потребі.

- На базі Рівської сільської ради (вул. Пушкіна, 3, с. Рів, Жмеринський район) – працює при потребі.

- На базі Коростівецької сільської ради (вул. Шевченка, 7, с. Коростівці, Жмеринський район) – працює при потребі.

- На базі Кам’яногірської сільської ради (вул. Кооперативна, 12, с. Кам’яногірка, Жмеринський район) – працює при потребі.

- На базі Чернятинської сільської ради (вул. Першотравнева, с. Чернятин, Жмеринський район) – працює при потребі.

- На базі Носковецької сільської ради (вул. Леніна, с. Носківці, Жмеринський район) – працює при потребі.

- На базі Копайгородської селищної ради (Барський район, с. Копайгород, вул.. Центральна, 28) - згідно графіку, не рідше одного разу на місяць.

- На базі Ялтушківської сільської ради (Барський район, с. Ялтушків, вул.. Соборна, 15) -  не рідше одного разу на місяць.

- На базі Барського районного центру зайнятості (м. Бар, пл. Св. Миколая, 10, А) - не рідше одного разу на місяць, при потребі.

- На базі Барської районної бібліотеки працює мобільний пункт консультування по Skypе зв’язу (м. Бар, вул. Св. Миколая, 30) - не рідше одного разу на місяць, при потребі.

 

Гайсинський місцевий центр з надання БВПД:

Територія обслуговування: Бершадський, Гайсинський, Іллінецький, Немирівський, Теплицький, Тростянецький, Чечельницький райони Вінницької області та м. Ладижин.

Адреса: м. Гайсин, вул. Івана Франка, буд. 28.

Тел./факс: (04334) 2-01-00.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 • Для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів:

- На базі Комунального закладу “Брацлавський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа-інтернат 1-3 ступенів-гімназія Вінницької обласної Ради” (смт Брацлав, вул. І.Франка, 1) – працює при потребі.

 • Для ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (в тому числі учасників АТО):

- На базі ГО “Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій” (м. Іллінці, вул. Соборна, 18) – працює при потребі.

- На базі ГО “Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району” (м. Гайсин, вул. 1-го Травня, 69) – працює при потребі.

- На базі ГО “Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій Теплицького району” (смт Теплик, вул. Незалежності, 14) – працює при потребі.

 • Для людей з особливими потребами:

- На базі Гайсинської територіальної організації УТОГ (м. Гайсин, вул. Б.Хмельницького,21) – мобільний пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на квартал.

 • Для людей похилого віку:

- На базі Комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайсинського району (м. Гайсин, вул. Студентська, 14) – мобільний пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на квартал, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

 • Для всіх категорій громадян, яким гарантована безоплатна правова допомога:

- На базі Демівської сільської ради (Чечельницький район, с. Демівка, вул. Жовтнева 1) – працює при потребі.

- На базі Ольгопольської сільської ради (Чечельницький район, с. Ольгополь вул. Леніна, 131) – працює при потребі.

- На базі Лугівської сільської ради (Чечельницький район, с. Луги вул. Центральна, 1 – працює при потребі.

- На базі Кивачівської сільської ради (Теплецький район, с. Кивачівка, вул. Молодіжна, буд. 3) – працює при потребі.

- На базі Соболівської сільської ради (Теплецький район, с. Соболівка, вул. Суворова, буд.24) – працює при потребі.

- На базі Степанівської сільської ради (Теплецький район, с. Степанівка, вул. Леніна, буд. 10) – працює при потребі.

- На базі Муховецької сільської ради (Немирівський район, с. Мухівці, вул. Леніна, 45) – працює при потребі.

- На базі Брацлавської сільської ради (Немирівський район, смт Брацлав, вул. Енгельса, 30) – працює при потребі.

- На базі Грабовецької сільської ради (Немирівський район, с. Грабовець, вул. Леніна) – працює при потребі.

- На базі Джулинської сільської ради (Бершадський р-н, с. Джулинка, вул. Cоборна, буд. 1) – працює при потребі.

- На базі Баланівської сільської ради (Бершадський р-н, с. Баланівка, вул. Дяченка, буд. 1) – працює при потребі.

 - На базі Війтівської сільської ради (Бершадський р-н, с. Війтівка, вул. Леніна, буд. 28) – працює при потребі.

- На базі Дашівської селищної (сільської) ради (Іллінецький р-н, смт Дашів, вул. Горького, буд. 9) – мобільний пункт працює кожного першого понеділка щомісяця з 10 по 12 год.

- На базі Кальницької сільської ради (Іллінецький р-н, с. Кальник, вул. Леніна, 146) – працює при потребі.

- На базі Жорницької сільської ради (Іллінецький р-н, с. Жорнище, вул. Бойка, 17) – працює при потребі.

- На базі Ободівської сільської ради (Тростянецький р-н, с. Ободівка, вул. Ватутіна, буд. 8) – працює при потребі.

- На базі Оляницької сільської ради (Тростянецький р-н, с. Оляниця, вул.Першотравнева, буд. 61) – працює при потребі.

- На базі Гранівської сільської ради (Гайсинський р-н, с. Гранів, вул. 50 річчя Радянської влади, 2) – мобільний пункт працює кожного першого четверга щомісяця з 10 по 12 год.

- На базі Михайлівської сільської ради (Гайсинський р-н, с. Михайлівка, вул. Молодіжна,18а) – мобільний пункт працює кожного третього вівторка щомісяця з 10 по 12 год.

- На базі Кунянської сільської ради (Гайсинський р-н, с. Куна пров. 3 Леніна, буд. 6  ) – мобільний пункт працює кожну останню середу щомісяця з 10 по 12 год.

- На базі Кунківської сільської ради (Гайсинський р-н, с. Кунка, вул. Леніна, буд. 61) – працює при потребі.

- На базі Гунчанської сільської ради (Гайсинський р-н, с. Гунча, вул. Леніна, буд. 22) – мобільний пункт працює не рідше одного разу на місяць, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

- На базі Кіблицької сільської ради (Гайсинський р-н, с. Кіблич, вул. Леніна, буд. 90) – мобільний пункт працює не рідше одного разу на місяць, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

- На базі Карбівської сільської ради (Гайсинський р-н, с. Карбівка, вул. Леніна, 69а) – мобільний пункт працює не рідше одного разу на місяць, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

- На базі Кущинецької сільської ради (Гайсинський р-н, с. Кущинці, вул. Леніна, 31) – мобільний пункт працює не рідше одного разу на місяць, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

 

Козятинський місцевий центр з надання БВПД

Територія обслуговування: Калинівський, Козятинський, Липовецький, Літинський, Оратівський, Погребищенський, Хмільницький райони та міста Козятин і Хмільник.

Адреса: м. Козятин, пров. Кондрацького, буд 1а.

Тел./факс: (04342) 2-00-17

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 • Для ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія ЗУ "Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту",  в т.ч. учасники АТО:

- На базі ГО "Козятинська Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО" (м. Козятин, вул. Героїв Майдану, 22) – працює при потребі.

- На базі ГО "Спілка учасників  АТО Липовецького району" (с. Щаслива, вул. Ворошилова, 21) - працює при потребі.

- На базі ГО "Калинівська Асоціація учасників бойових дій АТО" (м. Калинівка, вул. Незалежності, 1) - працює при потребі.

- На базі ГО "Спілка учасників АТО Оратівського району" (смт Оратів, вул. Героїв Майдану, 86) - працює при потребі.

- На базі ГО "Спілка учасників АТО та інших бойових дій Погребищенського району" (м. Погребище, вул. Б.Хмельницького, 110) - працює при потребі.

- На базі ГО "Спілка учасників АТО м. Хмільника та Хмільницького району" (м. Хмільник, вул. Кутузова, 12/4) - працює при потребі.

 • Для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів:

- На базі Управління сімейної, дитячої та молодіжної політики ( м. Козятин, вул. П.Орлика, 19) - працює при потребі.

- На базі Козятинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (м. Козятин, вул. Незалежності, 39) - працює при потребі.

- На базі Калинівського РЦСССДМ (м. Калинівка, вул. Незалежності, 8) - працює при потребі.

- На базі Оратівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (смт Оратів, вул. Героїв Майдану, 82) - працює при потребі.

- На базі Староприлуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат (с. Стара Прилука Липовецького району, вул. Інтернаціональна, 10) - працює при потребі.

- На базі Служби у справах дітей Хмільницької РДА(м. Хмільник, вул. Столярчука, 3) - працює при потребі.

- На базі Служби у справах дітей Погребищенської РДА(м. Погребище, вул. Б.Хмельницького, 110) - працює при потребі.

 •  Для людей з інвалідністю, осіб похилого віку та людей з особливими потребами:

- На базі стаціонарного відділення Територіального центру соціального обслуговування Козятинського району (с. Вівсяники, вул. Леніна, 69) - працює при потребі.

- На базі стаціонарного відділення Територіального центру соціального обслуговування Оратівського району (с. Франтівка ) - працює при потребі.

- На базі стаціонарного відділення Територіального центру соціального обслуговування Хмільницького району (с. Уланів, вул. Столярчука, 21 а) - працює при потребі.

- На базі ГО "Калинівська первинна організація УТОС" (м. Калинівка , вул. Чкалова, 1) - працює при потребі.

- На базі Козятинського міського територіального центру соціального обслуговування ( м. Козятин, вул. Вінниченка, 5) - працює при потребі.

- На базі стаціонарного відділення Територіального центру соціального обслуговування Погребищенського району (с. Плисків) - працює при потребі.

 •  Для всіх категорій громадян:

- На базі Козятинської центральної районної бібліотеки (м. Козятин, вул. Грушевського, 28) - працює при потребі.

- На базі Хмільницької районної бібліотеки (м. Хмільник, проспект Свободи, 12) - працює при потребі.

- На базі Уланівської сільської бібліотеки (с. Уланів,  Хмільницького району, вул. Миру, 9) - працює при потребі.

- На базі Погребищенської центральної районної бібліотеки ( м. Погребище, вул. Кооперативна, 2) - працює при потребі.

- На базі Калинівської центральної районної бібліотеки(м. Калинівка, вул. В.Нестерчука, 22) - працює при потребі.

- На базі ЦНАПу при Оратівській РДА (смт Оратів, вул. Героїв Майдану, 82) - працює при потребі.

- На базі сільських, селищних рад Козятинського, Калинівського, Літинського, Липовецького, Оратівського, Погребищенського та Хмільницького районів - працює при потребі.

 

Томашпільський місцевий центр з надання БВПД

Територія обслуговування: Крижопільський, Могилів-Подільський, Мурованокуриловецький, Піщанський, Томашпільський, Тульчинський, Чернівецький, Шаргородський, Ямпільський райони та м. Могилів-Подільський.

Адреса: смт. Томашпіль, площа Тараса Шевченка, буд. 6.

Тел./факс: (04348) 2-11-72.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

 • Для людей з особливими потребами:

- На базі Антопільського психоневрологічного інтернату (Томашпільський район, с. Антопіль, вул. Жовтнева, 46) – працює при потребі.

- На базі Гнатківський реабілітаційний центр філії Віницького обласного центру “Обрій”(Томашпільський район, с. Гнатків, вул. Пирогова, 3) – працює при потребі.

 •  Для людей з інвалідністю та людей похилого віку:

- На базі ГО “Промінь Надії” (м. Тульчин, вул. Леонтовича, 13) – працює при потребі.

 •  Для всіх категорій громадян, яким гарантована безоплатна правова допомога:

- На базі Вапнярської селищної ради (смт Вапнярка, вул. Незалежності, 140 Томашпільський район) – мобільний пункт працює щосереди.


Додаткову інформацію щодо діяльності місцевих центрів можна отримати зателефонувавши до центру чи на єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

digest banner

   
   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua