mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
YMP fullsize distr
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

   

Чергове консультування громадян в установі виконання покарань

Деталі

06 04 2018 2

6 квітня фахівці Регіонального та Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги консультували засуджених у Вінницькій установі виконання покарань №1.

На консультування громадян, засуджених до довічного ув’язнення прибули директорка Регіонального центру Марина Лукіянова, заступник начальника відділу організації надання БВПД Володимир Матюха, начальник відділу забезпечення якості надання правової допомоги Олександр Сільницький та заступник начальника відділу правової інформації та консультацій Вінницького місцевого центру Вадим Думанський. У ході зустрічі за консультаціями звернулися семеро осіб.06 04 2018 1

Первинну правову допомогу отримав кожен, хто прийшов на зустріч. Фахівці проконсультували щодо порядку призначення пенсії по інвалідності, підтвердження українського громадянства та перегляду справи за нововиявленими обставинами.

Один  чоловік звернувся із проханням роз’яснити йому порядок звернення до Європейського суду з прав людини. Йому було роз’яснено такий порядок та надано формуляр заяви до Європейського суду з прав людини.

Нагадуємо, Регіональний центр з надання БВПД у Вінницькій області знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 82.

Вінницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Порика, 29; конт. телефон: (0432) 56-01-80.

Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).


banner facebook 330x106

   

fla2018

   

logo cs

   

konkurs adv baner

   
   
   

digest banner

   

vacantion

   
   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua