mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
YMP fullsize distr
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

Архів новин  

   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Безоплатна правова допомога засудженим

Деталі

kolonija1.02

Фахівці системи  безоплатної правової допомоги регулярно проводять правопросвітницькі заходи та правові зустрічі в установах виконання покарань. Цього разу правники БПД відвідали Літинську виправну колонію №123, яка належить до середнього рівня безпеки. У закладі утримуються чоловіки, уперше засуджені до позбавлення волі на певний строк.

30 січня директор Козятинського місцевого центру Олександр Комар разом з юристами Регіонального центру Володимиром Матюхою, Валерієм Домбровським та працівниками Хмільницького та Літинського бюро правової допомоги провели у Літинській виправні колонії семінар на тему: «Доступ до безоплатної правової допомоги».

Олександр Комар ознайомив засуджених із Законом України «Про безоплатну правову допомогу», роз’яснив діючі положення законодавства щодо процедури та порядку застосування до засуджених заохочень і стягнень, роботи дисциплінарної комісії установи, механізму оскарження її рішень, а також отримання послуг центру безоплатної вторинної правової допомоги з цих питань. Зокрема, він розповів учасникам семінару, як правильно написати звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

Фахівці системи безоплатної правової допомоги також провели спільний мобільний пункт консультування у Літинській виправній колонії: відповіли на запитання засуджених, що стосувалися медичного забезпечення, зокрема, додаткових медичних послуг; оформлення паспорта; порядок оформлення одруження чи розлучення; оформлення спадщини; питання щодо призначення покарання особам, які вчиняють домашнє насильство; попереднє вирішення питань трудового та побутового влаштування після звільнення, а також отримання одноразової матеріальної допомоги при звільненні.

Якщо у Вас виникають питання юридичного спрямування, запрошуємо звернутися до Козятинського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги за адресою: вул. Героїв Майдану, 32, м. Козятин, Вінницька обл., 22100, Україна, тел.: (04342) 2-00-17. Адреси розташування центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги по Україні, можна переглянути тут. Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).  


banner facebook 330x106

   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua