mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
YMP fullsize distr
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

   

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Деталі

30 07 2019 2

Торгівля людьми є третім (після торгівлі зброєю та наркотиками) за прибутковістю злочином. На превеликий жаль, торгівля людьми не втрачає актуальності і в ХХІ столітті та є занадто прибутковим нелегальним бізнесом, тому вербувальники вигадують все нові способи з метою експлуатації людей та власного збагачення, наживи. Наразі постраждалими є як чоловіки, жінки так і діти.

Саме 30 липня фахівцями Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області та Вінницьким місцевим центром та за підтримки ГО «Джерела Надії» волонтерів було забезпечено роботу додаткової зони консультування, на Центральному автовокзалі м. Вінниці з метою інформування громадян Вінниччини про можливу небезпеку, яка чекає їх за кордоном.

Не кожен громадянин, який виїжджає на заробітки володіє мовою країни, у якій перебуватиме, не дізнається та ретельно не вивчає інформацію про роботодавця, який пропонує роботу, не повідомляє родичів про місце перебування та взагалі при перетині кордону зазнає трудової чи сексуальної експлуатації, без можливості зателефонувати родичам чи звернутись за допомогою до консульств чи посольств. Часто громадяни в пошуках кращої долі настільки довіряють перевізникам та рекрутинговим агентствам, що навіть віддають в їх руки оригінали документів і автоматично стають «нелегалами» в іншій країні.

Також працівниками центрів з надання БВПД були забезпечені інформаційні пункти, які працювали в районі Центрального ринку та Залізничного вокзалу м. Вінниці. Громадяни отримали буклети з детальною інформацію щодо ідентифікації потерпілого від торгівлі людьми та з контактами гарячої лінії для звернення за допомогою.

30 07 2019 1

Часто громадяни в пошуках кращої долі настільки довіряють перевізникам, рекрутинговим агентствам, що навіть віддають в їх руки оригінали документів і автоматично стають «нелегалами» в іншій країні.

Також працівниками Козятинського місцевого центру з надання БВПД, службою у справах дітей та сектору молоді та спорту Козятинської райдержадміністрації, представниками управління сімейної, дитячої та молодіжної політики при виконкомі Козятинської міської ради в Центральному міському сквері було забезпечено інформаційно-консультативний пункт з питань протидії торгівлі людьми «Були в рабстві? Звернись! Отримай допомогу!», фахівці надавали консультації жителям міста Козятина та Козятинського району. Громадянам було роздано інформаційні буклети та листівки з контактними телефонами установ, служб та організацій, які у разі необхідності готові прийти на допомогу.

30 07 2019 3

Наша місія застерегти, попередити про можливі небезпечні ситуації, що можуть виникнути та зі своєї сторони надати безоплатну правову допомогу та інформацію про інстанції, до яких можна звернутись за соціальною та психологічною допомогою, якщо ви є потерпілим від торгівлі людьми.

Національна гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 527 безкоштовні дзвінки з мобільних телефонів в Україні, 0-800-505-501 безкоштовні дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні. Графік роботи гарячої лінії: понеділок-неділя з 8.00 до 20.00 години.

Регіональний центр з надання БВПД у Вінницькій області знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 82. Адреси розташування центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги по Україні, можна переглянути тут. Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103(цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів). 


banner facebook 330x106

   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

chesna platizhka

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua