Правила перевезення пасажирів

Деталі

potiag

В повітрі запахло літом. Пора пакувати валізи на море, переглядати тури, обирати більш комфортні для відпочинку вашої родини, купувати квитки на поїзд. Як діяти, в які інстанції звертатись, щоб вирішити проблему з температурою у вагоні? 

Детальніше...

До уваги адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

treningКоординаційний центр з надання правової допомоги за підтримки організації Democracy Reporting International (DRI) впродовж травня-липня 2019 року планує проведення 5 тренінгів для адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, на тему «Конституційна скарга як національний засіб захисту прав людини».

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – квітень 2019 року

Деталі

 

logodagestВийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

Детальніше...

Вакансії у системі безоплатної правової допомоги

Деталі

vacantion

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел. 

Козятинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголошує про заміщення вакантних посад.

Детальніше...

Правові консультації можна отримати жестовою мовою

Деталі

18.04.2019   womanЗ листопада минулого року особи з вадами слуху отримали можливість звернутися до контактного центру системи надання безоплатної правової допомоги номером 0 800 213 103 та отримати консультації та роз’яснення з правових питань. Для цього потрібно встановити на планшеті спеціальний додаток – перекладач жестової мови ConnectPRO.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – березень 2019 року

Деталі

logodagestВийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

Детальніше...

Затверджені Правила етичної поведінки працівників системи надання БПД

Деталі

02.04 etukaУдосконалення системи надання БПД, що відбувається сьогодні, вимагає підвищення вимог до етичної поведінки її працівників. Це посилить довіру людей до системи надання БПД. Наказом КЦ від 29 березня 2019 року № 40 затверджені Правила етичної поведінки працівників системи надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

На Вінниччині відбувся семінар для адвокатів

Деталі

30 03 2019 130 березня 2019 року у Вінниці відбувся семінар для адвокатів на тему: «Дотримання Правил адвокатської етики при захисті інтересів клієнтів у кримінальних провадженнях». Захід проходив у конференц-залі готелю «Оптіма» і був організований за ініціативи Ради адвокатів у Вінницькій області та підтримки Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області.

Детальніше...

Про правову допомогу у захисті виборчих прав роз’яснить листівка

Деталі

27.03.2019Про типові порушення виборчих прав та правову допомогу в їх захисті українцям роз’яснить інформаційна листівка «Захистіть свої виборчі права!». Листівка видана Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Оголошено конкурс на участь у тренінгу для юристів та адвокатів системи БПД

Деталі

Оголошення 05Тренінг на тему «Правовий захист біженців: юридичні знання та дидактика» – освітній захід, який проводитиметься БФ «Право на захист» спільно із Агентством ООН у справах біженців в Україні (УВКБ) в рамках Проекту, який фінансується УВКБ.

Детальніше...

   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua