mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
YMP fullsize distr
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

   

Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills

Деталі

Uvaga adv

Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги та не брали участь у тренінгах минулого року, взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2019 року. Навчання проводиться за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Виборча система в Україні та захист виборчого права

Деталі

vyb

Відповідно до затвердженого плану спільних дій між Регіональним центром з надання БВПД у Вінницькій області та омбудсменом з захисту виборчого права Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» у Вінницькій області Тарасом Ковалем було забезпечено проведення ряду заходів, з метою ознайомлення громадян щодо їх права на реалізацію виборчого голосу, порядку тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності у випадку вчинення правопорушень.

Детальніше...

День міста у Козятині. Захисти свої права разом із Козятинським МЦ

Деталі

13 07 2019 2

День міста – це свято, що об’єднує всі покоління, це свято для всіх без виключення його мешканців. У такий день кожний відчуває себе частиною великої родини.

Детальніше...

Виборче право кожного. Як реалізувати право голосу на виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

Деталі

vybor

Підготовка і проведення виборів народних депутатів України регулюються Конституцією України, Законом України «Про вибори народних депутатів України», Законом України «Про Центральну виборчу комісію», Законом України «Про Державний реєстр виборців», а також прийнятими відповідно до них іншими актами законодавства.

Детальніше...

Гнучкий графік роботи та внесення змін до Кодексу законів про працю України

Деталі

gnychkyi grafik

Гнучкий графік — надто загальне поняття, яке можна тлумачити по-різному. Кандидати на посаду доволі часто просять про гнучкий графік, але кожен розуміє його по-своєму: обід о будь-якій годині, нефіксований початок або кінець робочого дня, можливість вибігти на півгодини-годину в особистих справах з відпрацюванням ввечері або на вихідних, віддалена робота щоп’ятниці тощо.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – червень 2019 року

Деталі

digest banner

Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

Детальніше...

Клієнтки системи БПД зможуть більше дізнатися про свої права

Деталі

Posibnyk dovidnyk 1Бібліотека системи БПД поповнилася посібником «Здоров’я жінок в Україні: права, можливості та рекомендації» та довідником «Організації та заклади, які надають допомогу та консультації для жінок у сфері охорони здоров’я». Підготовка та друк видань здійснені за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Групові позови в Україні

Деталі

sud106

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону №10292 від 15.05.2019 р. "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо групових позовів про захист прав споживачів, права на безпечне для життя та здоров'я навколишнє природне середовище".

Детальніше...

Запрошуємо до участі в семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги»

Деталі

iurfemШановні юристи та адвокати!

Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги запрошує працівників системи безоплатної правової допомоги та адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, взяти участь у семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги».

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – травень 2019 року

Деталі

digest bannerВийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

Детальніше...

   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

chesna platizhka

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua