mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
YMP fullsize distr
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси

Деталі

21 03 2019 1

Все ближче до дати проведення в Україні президентських виборів. Кожен і з нас отримує численну кількість інформації щодо кандидатів у Президенти, оцінює їх програму та остаточно приймає рішення – за кого все-таки віддати свій голос.

Детальніше...

У системі безоплатної правової допомоги створюється Наглядова рада

Деталі

NR 1Рішенням Уряду запроваджується нова форма управління системою безоплатної правової допомоги. Буде створена Наглядова рада Координаційного центру з надання правової допомоги. Такі зміни покликані нівелювати ризики впливу на роботу системи, гарантувати для громадян якісну правову допомогу.

Детальніше...

П‘ять місцевих центрів спеціалізуватимуться на комплексному вирішенні сімейних та родинних питань

Деталі

F2 01П’ять місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у містах Вінниця, Дніпро, Київ, Львів та Суми матимуть спеціалізацію у сфері сімейних та родинних відносин. Новації впроваджуються у межах проекту «Комплексна допомога в сімейних та родинних відносинах».

Детальніше...

Виборці дізнаються про свої права з інформаційних матеріалів

Деталі

18.03 vibЯк внутрішньо переміщеній особі проголосувати на виборах Президента України? Що потрібно для того, щоб проголосувати за місцем перебування? Як оскаржити порушення виборчих прав? Відповіді на ці та інші питання містяться в інформаційних матеріалах, розроблених за підтримки Проекту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень».

Детальніше...

Розроблено алгоритм правової допомоги у випадках ґендерної дискримінації

Деталі

MFЯк розпізнати прояв ґендерної дискримінації? Що таке утиск та переслідування за ознакою статі? Які докази мають бути у позовній заяві про дискримінацію? Відповіді на ці та інші питання, а також алгоритм правової допомоги містять «Методичні рекомендації щодо ідентифікації випадків ґендерної дискримінації та механізм надання правової допомоги», розроблені Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем» за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні»Документ затверджений наказом Координаційного центру з надання правової допомоги.

Детальніше...

Факти про удосконалення системи безоплатної правової допомоги

Деталі

Infograph

Удосконалення роботи системи БПД відбуватиметься комплексно. Зміни торкнуться формату роботи точок доступу до правової допомоги, їхньої структури, процедур роботи та розвитку персоналу. Мета цих змін – підвищити якість правової допомоги, максимально ефективно використовуючи бюджетні кошти.

Детальніше...

У Регіональному центрі відбулося позачергове засідання Керівної ради

Деталі

28 02 2019 7

Керівна рада – постійно діючий консультативно-дорадчий орган. 28 лютого у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області провели засідання Керівної ради під головуванням директорки Регіонального центру Марини Лукіянової. На захід прибули всі директори місцевих центрів з надання БВПД.

Детальніше...

Для юристів системи безоплатної правової допомоги провели навчання щодо захисту виборчих прав громадян

Деталі

28 02 2019 1

Незабаром громадянам України доведеться обирати президента. І саме в цей час дуже актуальним стає виборче право кожного українця. Для того, щоб поглибити свої знання з питань виборчого права та актуалізувати законодавчі нововведення щодо внутрішнього переміщених осіб правники системи безоплатної допомоги зустріли у Вінниці на спільній зустрічі.

Детальніше...

Завдяки державному адвокату чоловіка поновили на роботі та виплатили 47 тисяч гривень компенсації

Деталі

ZSU

В умовах сьогодення, не дивлячись на всебічний захист державою військовослужбовців, все ж трапляються поодинокі випадки зухвалого нехтування законодавством по відношенню до даної категорії осіб. Так сталося із паном Богданом (ім’я змінене), який, шукаючи справедливості, звернувся за допомогою до Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Фахівчиня БПД захистила дівчину від примусової госпіталізації до психлікарні

Деталі

Vinnytsya Savro

Минулої п'ятниці до Вінницького місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги звернулась громадянка Олена. за наданням правової допомоги та представництва її інтересів у судовому засіданні по заяві КЗ “ВОВЛ ім. акад. О.І. Ющенко” про госпіталізацію на лікування громадянки Олена в примусовому порядку без її згоди.

Детальніше...

   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

digest banner

   
   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua