mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
YMP fullsize distr
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   

У Вінниці завершився другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

22 01 2019 1

22 січня 2019 року у Регіональному центрі діяла комісія з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – комісія). Це був другий етап конкурсу, що проходив шляхом індивідуальних співбесід з адвокатами. Адвокатів оцінювали за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.

Детальніше...

Секс за згодою: міфи і правда

Деталі

zakon

Цього місяця набули чинності зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо обов'язкової обопільної згоди на статеві стосунки. У зв'язку з цим в інтернеті з'явилося багато фейкової інформації щодо трактування нововведень. Особливий ажіотаж утворився навколо так званих «Актів згоди на секс», тож з’ясуймо потрібно підписувати якісь документи щодо статевих стосунків чи ні.

Детальніше...

Поганий стан доріг: що робити та куди скаржитися?

Деталі

doroha1

Зима для автовласників – непростий час, адже саме взимку від так званого «ямкового» ремонту не залишається й сліду, а кількість пошкоджених ділянок на дорогах зростає у десятки разів. Як ніколи актуальним стає питання, як захистити своє право на якісне дорожнє покриття та компенсувати завдані пошкодженням доріг збитки. Фахівці Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги підготували поради для автовласників.

Детальніше...

Адвокат захистив інтереси добросовісного батька

Деталі

batko syn

До Томашпільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся пан Олексій. Чоловік хотів через суд добитися визначення проживання сина з ним. Для представництва інтересів клієнта в Мурованокуриловецькому районному суді Вінницької області чоловіку призначили адвоката Богдана Солоненка.

Детальніше...

Регіональний центр з поліцейським омбудсменом визначили новий напрямок співпраці

Деталі

04 01 2019

4 грудня 2019 року відбулася робоча зустріч Марини Лукіянової, директора Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області з поліцейським омбудсменом Заріною Маєвською. У рамках зустрічі сторони обговорили ряд важливих питань стосовно напрямків співпраці у 2019 році.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні – випуск №41

Деталі

logodagest

Вийшов 41-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж грудня 2018 року: статистичні дані, юридичні консультації, головні факти та події, правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД.

Переглянути випуск №41

Детальніше...

У Козятині відбувся круглий стіл з адвокатами

Деталі

adwokat

21 грудня в приміщенні Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги пройшов круглий стіл з адвокатами на тему: «Співпраця заради якості надання безоплатної правової допомоги».

Детальніше...

Адвокати Вінниччини підвели підсумки роботи у системі за 2018 рік

Деталі

14 12 2018 1

Безоплатну правову допомогу у Вінницькій області можна отримати з 2013 року. З центрами безоплатної правової допомоги на Вінниччині співпрацюють більше ста пятдесяти адвокатів. 14 грудня близько сорока із них прибули на нараду-семінар до креативного простору «Артинов», щоб обговорити роботу в системі безоплатної правової допомоги у 2018 році.

Детальніше...

Тиждень права на Козятинщині

Деталі

10 12 2018 1

10 грудня розпочався Всеукраїнський тиждень права, а відтак по всій країні проводиться низка заходів, присвячених ознайомленню громадян з їхніми законними правами та обов’язками. За ці кілька днів фахівці системи безоплатної правової допомоги Вінниччини також встигли досить багато. Зокрема, досить цікаву роботу провели працівники Козятинського місцевого центру.

Детальніше...

«Правову Вікіпедію» презентували у Вінниці

Деталі

13 12 18 w

До тижня права у Вінниці представили інформаційну базу WikiLegalAid, що функціонує за принципом Wikipedia та створена для посилення правової обізнаності громадян.

Детальніше...

   

fla2018

   

logo cs

   

konkurs adv baner

   
   
   

digest banner

   

vacantion

   
   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua