mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
YMP fullsize distr
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

Архів новин  

   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

Чоловік домігся поновлення виплати пенсії за віком

Деталі

femida prapor

 До системи безоплатної правової допомоги часто звертаються громадяни, які мають статус внутрішньо переміщеної особи. Актуальним питанням є поновлення виплати пенсії за віком. Саме з таким питанням звернувся чоловік до Томашпільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Для представництва його інтересів в Ямпільському районному суді Вінницької області призначили адвоката Валерія Семка.

Адвокат ретельно вивчив матеріали справи і з’ясував, що у вересні 2014 року його клієнту була призначена пенсія за віком на пільгових умовах у розмірі 2403 гривень 19 копійок з вересня 2014 року. Проте виплата пенсії не проводилася. У вересні цього ж року у зв'язку з подіями на сході України він був вимушений переселитися з м. Ясинувата Донецької області до села Томашпільського району Вінницької області.

У 2017 року чоловік отримав рішення Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при Томашпільській РДА та електронної пенсійної справи, що надійшла з Ясинуватського ОУПФ України. Чоловіку відновили пенсію з липня 2017 року, тобто із дати видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, а підставами для поновлення виплати пенсії з іншої дати - відсутні.

Під час слухання справи адвокат Валерій Семко зазначив, що відмова Ямпільського об'єднаного управління Пенсійного фонду Вінницької області у поновленні виплати пенсії клієнту з серпня 2014 є необґрунтованою, безпідставною і такою, що порушує його пенсійні права передбачені у ст.ст.24,46,47,64 Конституції України, ст.ст.47,49 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», ст.17 Закону України «Про пенсійне забезпечення», Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», а також позбавляє його права на отримання пенсії за період з 2014 року. Адвокат просив поновити клієнту строк для оскарження бездіяльності Ямпільського ОУПФ України щодо відновлення його клієнту виплати пенсії з 2014 року, визнати протиправною бездіяльність Ямпільського ОУПФ України щодо відмови у відновленні йому пенсії з 2014 року та зобов'язати Ямпільське ОУПФ України нарахувати та виплатити пенсію з 2014 року по 2017 рік.

Рішенням Ямпільського районного суду Вінницької області від 21 березня 2018 року позов клієнта був задоволений. Дій Ямпільського ОУПФ України визнанні. Строк для оскарження бездіяльності Ямпільського ОУПФ України щодо відновлення йому пенсії з 2014 року поновлений та зобов'язано даний фонд нарахувати та виплатити чоловіку пенсію з 06 серпня 2014 року по 19 липня 2017 року.

   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua