mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
YMP fullsize distr
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

Архів новин  

   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокат допомогла жінці отримати обмежувальний припис на 3 місяці

Деталі

femida prapor

До Томашпільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  звернулася пані Марія для призначення адвоката за рахунок держави. Жінка хотіла захиститися від колишнього чоловіка, який систематично вчиняв сімейне насильство щодо неї та неповнолітньої дитини.

Для представлення інтересів жінки у суді Томашпільським місцевим центром було видано доручення адвокату Тетяні Глушковій. Під час зустрічі з клієнткою адвокат встановила, що пані Марія уже звернулася до Піщанського районного суду Вінницької області із заявою про видачу обмежувального припису і тепер необхідно представити її інтереси у суді.

Адвокат ретельно вивчила матеріали справи і з'ясувала, що пані Марія після розлучення  залишилась проживати у своєму власному будинку з колишнім чоловіком, який одно дня почав забирати спільно нажиті речі, щоб переїхати. Коли жінка повідомила йому що бажає в судовому порядку ділити побутові речі, колишній чоловік вдарив її декілька разів, від чого вона впала та отримала легкі тілесні ушкодження, відповідно до акту судово-медичного дослідження.

Під час слухання справи у суді адвокат зазначила, що її клієнтка є власником будинку, а колишній чоловік незаконно вторгається у її домогосподарство, та вчиняє щодо неї фізичне насильство. Відповідальність за вчинення таких дій передбачена  ч.1 ст.1, п.7, 8 ч.1 ст.1, ч.2, ч.3, ч.4 ст. 26 Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству”.

Рішенням Піщанського районного суду Вінницької області від 13 червня 2018 року заяву пані Марії про видачу обмежувального припису було задоволено та видано обмежувальний припис стосовно колишнього чоловіка. Наразі йому заборонено наближатися до місця проживання його колишньої дружини строком на 3 місяці.

   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua