УВАГА!!! Змінено адресу центру

Деталі

uvagaЗмінено адресу розташування Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області на: 
21050, Україна, м. Вінниця, вул. Театральна, 14, каб. 419.

Також змінено тел./факс на: (0432) 67-39-99

Вакансія у системі безоплатної правової допомоги

vacantion

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел. 

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області оголошує про заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги

Детальніше...

Звіт про роботу системи БПД у 2018 році

Деталі

zvitBPD2018 page 0001Публічно звітуємо перед українським народом та усіма партнерами про діяльність системи безоплатної правової допомоги в Україні впродовж 2018 року.

У звіті представлені ключові досягнення 2018 року, регіональний розріз та динаміка роботи за весь період роботи системи.

Детальніше...

Центри з надання БВПД отримали буклети про права осіб з інвалідністю

Деталі

book 1Для клієнтів системи безоплатної правової допомоги надрукована серія буклетів щодо захисту законних прав та інтересів осіб з інвалідністю в Україні. Буклети розроблені та виготовлені за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – липень 2019 року

Деталі

logodagestВийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

У випуску – огляд найважливіших новин системи БПД впродовж липня 2019 року. Започаткований новий сервіс у системі безоплатної правової допомоги – проведення досліджень правових потреб громад. У восьми регіонах України вже працюють сімейні радники. Другий кабінет медіації для клієнтів системи БПД відкрито у Вінниці. Ці та інші новини, а також інформація з регіонів – у липневому дайджесті.

Переглянути випуск

Детальніше...

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Деталі

30 07 2019 2

Торгівля людьми є третім (після торгівлі зброєю та наркотиками) за прибутковістю злочином. На превеликий жаль, торгівля людьми не втрачає актуальності і в ХХІ столітті та є занадто прибутковим нелегальним бізнесом, тому вербувальники вигадують все нові способи з метою експлуатації людей та власного збагачення, наживи. Наразі постраждалими є як чоловіки, жінки так і діти.

Детальніше...

Другий кабінет медіації для клієнтів системи БПД відкрито у Вінниці

Деталі

27.07 Vin 7У Вінниці відкритий кабінет медіації для врегулювання сімейних та спадкових спорів. Клієнти системи безоплатної правової допомоги відтепер мають можливість на умовах pro bono вирішити сімейні та спадкові спори за допомогою медіатора на базі Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: вул. Порика, 29, м. Вінниця.

Детальніше...

 
   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

chesna platizhka

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua