Інформаційний дайджест системи БПД – листопад 2019 року

Деталі

09.12 decВийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

Детальніше...

Плідна співпраця з Вінницьким державний педагогічний університетом імені Михайла Коцюбинського

Деталі

05 12 2019 1

Ми продовжуємо ділитись з вами напрацюваннями та світлинами з повсякденної діяльності системи безоплатної правової допомоги у Вінницькій області.

Детальніше...

Круглий стіл "Співпраця органів державної виконавчої влади щодо документування осіб, які знаходяться в місцях позбавлення волі"

Деталі

22 11 2019 1

За ініціативи директорки Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області Марини Лукіянової та за підтримки ГО "Громада та закон" відбувся захід з метою налагодити взаємодію та об'єднати зусилля, спрямовані на вирішення питань одержання документів, що підтверджують особу та громадянство, як в типових та індивідуальних випадках, під час документування осіб, які знаходяться в місцях позбавлення волі.

Детальніше...

Як отримати 6 ділянок землі в Україні для власного використання. Покрокова інструкція.

Деталі

zem

Законодавством передбачена можливість для громадян України набути права власності на земельні ділянки на підставі безоплатної передачі із земель державної і комунальної власності (п. б ч. 1 ст. 81 Земельного Кодексу України, далі – ЗКУ).

Детальніше...

Нові правила тимчасового виїзду за кордон , або як не стати заручником обставин

Деталі

kord

Немає нічого нового й невідомого в тому, що, в разі розлучення подружжя, для виїзду надалі дитини за кордон з одним із батьків потрібно отримати нотаріальну згоду другого з батьків, але це лише загальне правило із ряду винятків.

Детальніше...

Робота Сектору у справах біженців та соціальної інтеграції управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області

Деталі

01 11 2019 1

Директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області Марина Лукіянова завітала з робочим візитом, щоб поспілкуватись із завідувачем сектору з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Управління Державної міграційної служби у Вінницькій області України Ігорем Березенським про діяльність центру та про послуги, які надає даний Сектор.

Детальніше...

Підписання Меморандуму про співпрацю з ВДПУ ім. М. Коцюбинського

Деталі

30 10 2019 4

29 жовтня 2019 р., після обговорення напрямків співпраці та підготовки матеріалів договорів, між директоркою Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області Мариною Лукіяновою та ректоркою Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Наталією Лазаренко було укладено та підписано Меморандум про співпрацю.

Детальніше...

 
   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua