mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
YMP fullsize distr
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills

Деталі

Uvaga adv

Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги та не брали участь у тренінгах минулого року, взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2019 року. Навчання проводиться за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Виборча система в Україні та захист виборчого права

Деталі

vyb

Відповідно до затвердженого плану спільних дій між Регіональним центром з надання БВПД у Вінницькій області та омбудсменом з захисту виборчого права Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» у Вінницькій області Тарасом Ковалем було забезпечено проведення ряду заходів, з метою ознайомлення громадян щодо їх права на реалізацію виборчого голосу, порядку тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності у випадку вчинення правопорушень.

Детальніше...

День міста у Козятині. Захисти свої права разом із Козятинським МЦ

Деталі

13 07 2019 2

День міста – це свято, що об’єднує всі покоління, це свято для всіх без виключення його мешканців. У такий день кожний відчуває себе частиною великої родини.

Детальніше...

Виборче право кожного. Як реалізувати право голосу на виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

Деталі

vybor

Підготовка і проведення виборів народних депутатів України регулюються Конституцією України, Законом України «Про вибори народних депутатів України», Законом України «Про Центральну виборчу комісію», Законом України «Про Державний реєстр виборців», а також прийнятими відповідно до них іншими актами законодавства.

Детальніше...

Гнучкий графік роботи та внесення змін до Кодексу законів про працю України

Деталі

gnychkyi grafik

Гнучкий графік — надто загальне поняття, яке можна тлумачити по-різному. Кандидати на посаду доволі часто просять про гнучкий графік, але кожен розуміє його по-своєму: обід о будь-якій годині, нефіксований початок або кінець робочого дня, можливість вибігти на півгодини-годину в особистих справах з відпрацюванням ввечері або на вихідних, віддалена робота щоп’ятниці тощо.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – червень 2019 року

Деталі

digest banner

Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

Детальніше...

Клієнтки системи БПД зможуть більше дізнатися про свої права

Деталі

Posibnyk dovidnyk 1Бібліотека системи БПД поповнилася посібником «Здоров’я жінок в Україні: права, можливості та рекомендації» та довідником «Організації та заклади, які надають допомогу та консультації для жінок у сфері охорони здоров’я». Підготовка та друк видань здійснені за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

 
   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

chesna platizhka

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua