Робота Сектору у справах біженців та соціальної інтеграції управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області

Деталі

01 11 2019 1

Директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області Марина Лукіянова завітала з робочим візитом, щоб поспілкуватись із завідувачем сектору з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Управління Державної міграційної служби у Вінницькій області України Ігорем Березенським про діяльність центру та про послуги, які надає даний Сектор.

Детальніше...

Підписання Меморандуму про співпрацю з ВДПУ ім. М. Коцюбинського

Деталі

30 10 2019 4

29 жовтня 2019 р., після обговорення напрямків співпраці та підготовки матеріалів договорів, між директоркою Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області Мариною Лукіяновою та ректоркою Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Наталією Лазаренко було укладено та підписано Меморандум про співпрацю.

Детальніше...

З ким залишиться дитина після розлучення батьків. Обставини, які бере до уваги суд

Деталі

family

Діти, то найбільше щастя для сім`ї, але часто після одруження та появи у родині малюка, великої кількості побутових проблем, які потрібно вирішувати, непорозумінь та неможливості достукатись до партнера, одна із сторін приймає рішення розлучитись та виховувати дитину самостійно. В результаті страждають діти, їх емоційний та психологічний стан. Чи прислуховується у суді до думки дитини, коли вирішується питання про те, з ким із батьків залишиться дитина та відповідно визначають її місце проживання.

Детальніше...

Буклет про безоплатну правову допомогу перекладено 15 мовами

Деталі

10.10 movБуклет «Безоплатна правова допомога: правова допомога, що гарантується державою» перекладено мовами 15 національних груп, представники яких найчастіше звертаються до системи надання БПД. Переклад здійснено за підтримки україно-канадського проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – вересень 2019 року

Деталі

September 2019 Page 1Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

Детальніше...

Відкриття модельного залу судових засідань у Вінницькому торгівельно-економічному інституті КНТЕУ

Деталі

04 10 2019 2

Головна мета модельного залу судових засідань – надати студенту можливість активно оперувати знаннями набутими під час лекційних занять та самостійної роботи, створити умови для формування розвитку пошуково-творчих знань і навичок, шляхом моделювання практичних ситуацій, активувавши дискусію і конструктивний аналіз.

Детальніше...

Клієнти системи БПД можуть отримати правову консультацію жестовою мовою

Деталі

03.10 sur 2Відтепер клієнти системи БПД можуть отримати правову допомогу, скориставшись послугами перекладача-дактилолога. Звернувшись до будь-якого місцевого центру з надання БВПД, людина з порушенням слуху може поспілкуватися з юристом або адвокатом за допомогою skype-зв’язку з перекладачем жестової мови.

Детальніше...

 
   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua