mpk22
 
   
banner buro
 
   
banner tomorrow layers
 
   
YMP fullsize distr
 
   
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

pravovyi prostir

   

online hause just

   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

У Вінницю завітали представники Консультативної місії Європейського Союзу

Деталі

17 01 2018 2

17 січня представники Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні відвідали Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області. Говорили про спільні дії в рамках реалізації другого етапу проекту «Інституційна реформа прокуратури», спрямованого на вдосконалення процесу досудового розслідування і судового розгляду справ в Україні.

До складу делегації увійшли старший радник з питань прокуратури Карл Якоб Андерс Холмберг та спеціаліст з питань реформи прокуратури Володимир Головатенко.

Під час зустрічі обговорили питання подальшого співробітництва. Розповіли про перший етап проекту «Інституційна реформа прокуратури» та його результати. Зосередили увагу на можливій участі адвокатів, що співпрацюють з Регіональним центром, у реалізації другого етапу проекту «Інституційна реформа прокуратури». Його метою є виявлення законодавчих проблем для подальшого зміцнення інституційного потенціалу прокуратури та ефективності застосування кримінально-процесуального законодавства.17 01 2018 1

Під час робочої зустрічі директор Регіонального центру Марина Лукіянова розповіла гостям про роботу системи безоплатної правової допомоги у Вінницькій області та співпрацю з партнерами, зокрема, органами прокуратури, поліції та судами.

В результаті зустрічі домовлено про участь у круглому столі та спільне напрацювання матеріалів, що будуть обговорені на заході, який заплановано на червень 2018 року.

Довідково:

Консультативна місія Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні була започаткована у 2014 році, в рамках Спільної політики безпеки та оборони Європейського Союзу, у відповідь на звернення України.

Вона консультує та надає підтримку відповідним державним органам України в секторі цивільної безпеки в концептуальному плануванні та послідовній реалізації їхніх комплексних і цілісних зусиль у реформуванні правоохоронних органів та органів системи верховенства права (судової системи та прокуратури), також в контексті наскрізних аспектів ефективного управління (боротьба з корупцією, права людини, реформа державного управління та стратегічні комунікації).

Нагадуємо, що Регіональний центр з надання БВПД у Вінницькій області працює за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 82.

Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів). 


banner facebook 330x106

   

fla2018

   

logo cs

   

konkurs adv baner

   
   
   

vacantion

   

career

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

ato

   
   
   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua