mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
peremishcheni
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

Правовий кінопоказ на Вінниччині

Деталі

23 12 2019 2

В Україні стартував XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Провідна тема XVI Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA цього року – цифрові технології та захист прав людини. Партнерами кінофестивалю виступили центри та бюро правової допомоги у Вінницькій області.

За організації Хмільницької р-ної ГО «ПРАВО», Подільського центру соціальних технологій, керівниці Оксана Яцюк та за підтримки Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області було проведено кінопокази у м. Вінниця.

На базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва студенти технологічно-промислового коледжу ВНАУ та Вінницького Національного аграрного університету взяли участь у перегляді наступних кінострічок:

«В моїй кімнаті». Опис: 6 підлітків-блогерів, які заснували та ведуть свої канали в “YouTube”. Їх хвилювання, страхи, вподобання, розчарування.

«Bellingcat правда в світі постправди». Цей фільм вивчає можливості роботи з відкритими джерелами, занурюючи глядачів у неповторний світ колективу «громадянських журналістських розслідувань», відомого під назвою Bellingcat. Команда Bellingcat розслідує резонансні справи (від катастрофи MH17 до отруєння російського шпигуна у Сполученому Королівстві), шукаючи правду та борючись за журналістську чесність у часи фейкових новин і суперечливих фактів.23 12 2019 3

У м. Липовці, керівниця Липовецького бюро правової допомоги Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Комісаренко відкрила правовий кінопоказ , повідомивши його мету - сприяння популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людей в Україні.23 12 2019 1

Присутні переглянули документальний фільм « Ти ,…., рота закрий!»У фільмі розповідається про 16-річного активіста із с. Гатне Київської обл, про те, як посадові особи чинять опір його праву на отримання інформації разом з тим глядачі побачили, який низький рівень культури спілкування буває у посадових осіб та й у звичайних людей. Над цим слід замислитись.

Працівники Погребищенського бюро правової допомоги виступили також партнерами даного заходу та донесли інформацію до присутніх щодо можливості захистити свої законні та порушені права, звернувшись за безоплатною правовою допомогою до центрів та бюро правової допомоги.23 12 2019 2

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14, каб. 419. Адреси розташування центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги по Україні, можна переглянути тут. Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).


banner facebook 330x106

   

fla2018

   

logo cs

   

konkurs adv baner

   
   
   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua