mpk22
 
   
banner buro
 
   
banner tomorrow layers
 
   
YMP fullsize distr
 
   
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

pravovyi prostir

   

online hause just

   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

Фахівці юстиції та безоплатної правової допомоги консультували людей із вадами слуху

Деталі

01 02 2018 1

1 лютого начальник відділу забезпечення якості правової допомоги Регіонального центру Олександр Сільніцький та начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Юрій Круголь відвідали Вінницьку обласну організацію Українського товариства глухих.

Мета зустрічі – надання адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення.  Спілкуватися з присутніми допомагала перекладач жестової мови. Так, Олександр Сільніцький розповів про систему безоплатної правової допомоги, як скористатися її послугами і куди слід звертатися. Також, зазначив, що за необхідності, фахівці системи безоплатної допомоги можуть виїжджати додому до клієнтів та надавати необхідні правові консультації і роз’яснення.

Юрій Круголь ознайомив присутніх з правопросвітницьким проектом «Я маю право!». Його мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Громадян не лише інформують про їхні права, а й навчають, як ці права захищати.

Під час заходу працівникам підприємства було надано більше 52 правові консультації. Найбільше громадян цікавили питання з сімейного, спадкового та трудового законодавства.01 02 2018 2

Спільне надання адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення на І півріччя 2018 року передбачене графіком, що розроблений з метою виконання пункту 26 Плану заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», затвердженого наказом Міністерства юстиції України №3743/7 від 09.10.2017 року.

Нагадуємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області розташований за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 82.

Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів). 


banner facebook 330x106

   

fla2018

   

logo cs

   

konkurs adv baner

   
   
   

vacantion

   

career

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

ato

   
   
   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua