До уваги адвокатів, які залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

konkurs advokativ

10 січня 2018 року відбудеться другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Індивідуальні співбесіди з адвокатами проходитимуть у приміщенні Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області (м. Вінниця, вул. Пирогова, 82).

 

У Вінницькій області до другого етапу конкурсу допущено 52 адвокати. Зі списком претендентів та графіком індивідуальних співбесід можна ознайомитись тут.

Увага! При собі слід мати паспорт та свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Додатково інформуємо про те, що відповідно до пункту 14 Порядку оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 13.11.2017 року №3552/5 «Про затвердження Порядку оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, та форм документів, що використовуються під час його проведення» під час оцінювання адвоката враховується наявність рекомендацій інших адвокатів, адвокатських бюро, адвокатських об’єднань або клієнтів, вміння адвоката представити приклади надання ним правової допомоги.

Важливо!!! Оцінка вище 3 балів виставляється за умови надання адвокатом копій відповідних судових рішень.

 


banner facebook 330x106

   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

vacantion

   

career

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

ato

   
   
   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua