mpk22
 
   
banner buro
 
   
Wiki ban
 
   
peremishcheni
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

leg netw ban

   

online hause just

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

   

День відкритих дверей у Регіональному та Вінницькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

10 12 2019 3

В один день центри та бюро правової допомоги по всій Україні відкрили свої двері для всіх, аби відверто поспілкуватися з тими, для кого працюють.

Студенти юридичного факультету завітали до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області та Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, щоб поспілкуватись в невимушеній атмосфері з працівниками бек та фронт-офісів місцевого центру, щоб більш детально дізнатись про покладені на них обов'язки, з якими найчастіше питаннями звертаються громадяни до центрів та яка категорія населення має право на отримання первинної та вторинної допомоги.

Директорка Регіонального центру Марина Лукіянова зазначила,

«що справу, якою займаєшся потрібно носити у самому серці та кожен, хто обирає професію -юриста, слідчого, прокурора, судді, адвоката... повинен не лише знати закони та вміло застосовувати отриманні знання на практиці, але й бути ще й трішки психологом.»

Різні бувають ситуації, коли потрібно вислухати клієнта, який звернувся за правовою допомогою, вчасно порадити як діяти.

Виконуюча обов’язки директора Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Смішна уточнила, що

«система безоплатної правової допомоги дійсно потрібна громадянам, особливо малозабезпеченим особам, які не можуть звернутись за допомогою до приватного адвоката і часто довіряючи родичам(сусідам) оформляють договори дарування, довічного утримання, а в результаті залишаються без майна та засобів до існування та один-на -один зі своїми проблемами10 12 2019 2

В даному заході прийняли участь адвокати, які співпрацюють з Вінницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги- Олег Огородник та Руслан Раімов, щоб розповісти про свій життєвий шлях, про те, щоб з часом заявити про себе як успішного адвоката, потрібно насамперед витратити декілька років на отримання досвіду та розповіли про найбільш складні справи клієнтів , які доводилось їм вести.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14, каб. 419. Адреси розташування центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги по Україні, можна переглянути тут. Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів). 


banner facebook 330x106

   

fla2018

   

logo cs

   

konkurs adv baner

   
   
   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua