mpk2
 
   
banner buro
 
   
banner tomorrow layers
 
   
YMP fullsize distr
 
   
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pravovyi prostir

   

online hause just

   

Архів новин  

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Де та коли працюють мобільні пункти консультування на Вінниччині?

Деталі

mpk2На території Вінницької області працюють чотири місцевих центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги: Вінницький, Гайсинський, Козятинський та Томашпільський. Працівники центрів зосереджують свою роботу не лише у офісах, а й постійно виїжджають у райони та села для надання правових консультацій та послуг. Мобільні пункти консультування працюють як за графіком, так і в режимі телефонного дзвінка, тобто працівники місцевих центрів здійснюють виїзний прийом громадян по мірі виникнення потреби.

На Вінниччині функціонують такі мобільні пункти консультування:

 

Вінницький місцевий центр з надання БВПД

Територія обслуговування: Барський, Вінницький, Жмеринський, Тиврівський райони, м. Вінниця та м. Жмеринка.

Адреса: м. Вінниця, вул. Василя Порика, буд 29.

Тел./факс: (0432) 56-01-80.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 • Для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів:

- На базі Вінницького обласного ДБЗТ «Гніздечко» (м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 110) – працює при потребі.

- На базі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського (м. Бар, вул. Майдан Грушевського, 1) – працює при потребі.

- На базі Жмеринського обласного соціального гуртожитку (вул. Училищна, 9, м. Жмеринка) – пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на місяць.

- На базі Жмеринської загальноосвітньої школи - інтернат ( вул. І.Франка, 136, м. Жмеринка ) – пункт консультування працює не рідше одного разу на місяць

 • Для ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (в тому числі учасників АТО):

- На базі Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України (вул. Князів Коріатовичів, 185, м. Вінниця) – пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на місяць, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

-  На базі ГО «Об’єднання учасників АТО м. Жмеринки та Жмеринського району» (вул. Магістральна, 43\3, м. Жмеринка) - працює за попередньою домовленістю з керівництвом.

 • Для внутрішньо переміщених осіб:

- На базі соціального гуртожитку для переселенців (вул. Училищна, 9, м. Жмеринка) – пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на місяць.

 • Для людей з інвалідністю, осіб похилого віку та всіх інших категорій громадян:

- На базі громадської організації «Центр Поділля-Соціум» (м. Вінниця, вул. Некрасова, 25, офіс 212) – працює при потребі.

- На базі Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля» (вул. Пирогова, 135-а, м. Вінниця) – пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на місяць, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

- На базі комунального закладу «Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» (вул. В. Винниченка, 5, м. Вінниця ) – пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на місяць, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

- На базі Жмеринського психоневрологічного будинка-інтернату ( вул. Петровського, 12 , м. Жмеринка ) - пункт консультування працює у разі потреби, за попередньою згодою з адміністрацією інтернату

 • Для всіх категорій громадян, яким гарантована безоплатна правова допомога:

- На базі Вінницької міської ради (вул. Соборна, 59, м. Вінниця) – працює при потребі.

- На базі Вороновицької селищної ради (вул. Козацький шлях, 60, Вороновиця, Вінницький район) – працює при потребі.

- На базі Луко-Мелешківської сільської ради (вул. Центральна, буд. 2А, с. Лука-Мелешківська, Вінницький район) – працює при потребі.

- На базі Чернятинської сільської ради (вул. Першотравнева,1, с. Чернятин, Жмеринський район) – працює при потребі.

- На базі Северинівської сільської ради (вул. Леніна, 29, с. Северинівка, Жмеринський район) – працює при потребі.

- На базі Яришівської сільської ради (вул. Шкільна, 1, с. Яришівка, Жмеринський район) – працює при потребі.

- На базі Іванковецької сільської ради (вул. Котовського, 15, с. Іванківці, Тиврівський район) – працює при потребі.

- На базі Стрижавської селищної ради (смт Стрижавка, вул.40-річчя Перемоги 7, Вінницький район) – пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на місяць.

- На базі Стрижавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (смт Стрижавка, вул. Київська, 174, Вінницький район ) – пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на місяць.

- На базі Жахнівської сільської ради (вул. Молодіжна,20, с. Жахнівка, Тиврівського району, Вінницької області) — пункт консультування працює згідно затвердженого графіку щосереди першого тижня відповідного місяця поточного року.

- На базі Новоміської сільської ради (вул. Данила Нечая,36, с. Нове Місто, Тивріського району, Вінницької області) — пункт консультування працює згідно затвердженого графіку  щовівторка третього тижня відповідного місяця поточного року.

- На базі Бохоницької сільської ради (с. Бохоники, вул. Гагаріна, 43, Вінницький район) – пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на місяць.

- На базі служби у справах дітей Вінницької районної державної адміністрації (м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17) – пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на місяць.

- На базі Вороновицького психоневрологічного інтернату (смт Вороновиця, вул. Гагаріна, 24, Вінницький район) – працює при потребі.

- На базі Жмеринської районної ради (м. Жмеринка, вул. Богдана Хмельницького 4) –  працює при потребі

- На базі Жмеринського міськрайонного центру зайнятості (вул. Урицького, 19, м. Жмеринка) - працює при потребі.

- На базі Служби у справах дітей Жмеринської міської ради (вул. Київська, 1А, м.Жмеринка)- працює при потребі за попередньою домовленістю із начальником Служби.

- На базі Сектору з питань державної реєстрації Жмеринської РДА ( вул. Училищна, 9, м. Жмеринка) – працює при потребі.

- На базі Браїлівської селищної ради  (вул. Гагаріна, 1, смт Браїлів) – працює при потребі.

- На базі Северинівської сільської ради (вул. Леніна, 29, с. Северинівка, Жмеринський район) – працює при потребі.

- На базі Рівської сільської ради (вул. Пушкіна, 3, с. Рів, Жмеринський район) – працює при потребі.

- На базі Коростівецької сільської ради (вул. Шевченка, 7, с. Коростівці, Жмеринський район) – працює при потребі.

- На базі Кам’яногірської сільської ради (вул. Кооперативна, 12, с. Кам’яногірка, Жмеринський район) – працює при потребі.

- На базі Чернятинської сільської ради (вул. Першотравнева, с. Чернятин, Жмеринський район) – працює при потребі.

- На базі Носковецької сільської ради (вул. Леніна, с. Носківці, Жмеринський район) – працює при потребі.

- На базі Копайгородської селищної ради (Барський район, с. Копайгород, вул.. Центральна, 28) - згідно графіку, не рідше одного разу на місяць.

- На базі Ялтушківської сільської ради (Барський район, с. Ялтушків, вул.. Соборна, 15) -  не рідше одного разу на місяць.

- На базі Барського районного центру зайнятості (м. Бар, пл. Св. Миколая, 10, А) - не рідше одного разу на місяць, при потребі.

- На базі Барської районної бібліотеки працює мобільний пункт консультування по Skypе зв’язу (м. Бар, вул. Св. Миколая, 30) - не рідше одного разу на місяць, при потребі.

 

Гайсинський місцевий центр з надання БВПД:

Територія обслуговування: Бершадський, Гайсинський, Іллінецький, Немирівський, Теплицький, Тростянецький, Чечельницький райони Вінницької області та м. Ладижин.

Адреса: м. Гайсин, вул. Івана Франка, буд. 28.

Тел./факс: (04334) 2-01-00.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 • Для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів:

- На базі Комунального закладу “Брацлавський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа-інтернат 1-3 ступенів-гімназія Вінницької обласної Ради” (смт Брацлав, вул. І.Франка, 1) – працює при потребі.

 • Для ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (в тому числі учасників АТО):

- На базі ГО “Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій” (м. Іллінці, вул. Соборна, 18) – працює при потребі.

- На базі ГО “Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району” (м. Гайсин, вул. 1-го Травня, 69) – працює при потребі.

- На базі ГО “Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій Теплицького району” (смт Теплик, вул. Незалежності, 14) – працює при потребі.

 • Для людей з особливими потребами:

- На базі Гайсинської територіальної організації УТОГ (м. Гайсин, вул. Б.Хмельницького,21) – мобільний пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на квартал.

 • Для людей похилого віку:

- На базі Комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайсинського району (м. Гайсин, вул. Студентська, 14) – мобільний пункт консультування працює згідно окремого графіку, не рідше одного разу на квартал, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

 • Для всіх категорій громадян, яким гарантована безоплатна правова допомога:

- На базі Демівської сільської ради (Чечельницький район, с. Демівка, вул. Жовтнева 1) – працює при потребі.

- На базі Ольгопольської сільської ради (Чечельницький район, с. Ольгополь вул. Леніна, 131) – працює при потребі.

- На базі Лугівської сільської ради (Чечельницький район, с. Луги вул. Центральна, 1 – працює при потребі.

- На базі Кивачівської сільської ради (Теплецький район, с. Кивачівка, вул. Молодіжна, буд. 3) – працює при потребі.

- На базі Соболівської сільської ради (Теплецький район, с. Соболівка, вул. Суворова, буд.24) – працює при потребі.

- На базі Степанівської сільської ради (Теплецький район, с. Степанівка, вул. Леніна, буд. 10) – працює при потребі.

- На базі Муховецької сільської ради (Немирівський район, с. Мухівці, вул. Леніна, 45) – працює при потребі.

- На базі Брацлавської сільської ради (Немирівський район, смт Брацлав, вул. Енгельса, 30) – працює при потребі.

- На базі Грабовецької сільської ради (Немирівський район, с. Грабовець, вул. Леніна) – працює при потребі.

- На базі Джулинської сільської ради (Бершадський р-н, с. Джулинка, вул. Cоборна, буд. 1) – працює при потребі.

- На базі Баланівської сільської ради (Бершадський р-н, с. Баланівка, вул. Дяченка, буд. 1) – працює при потребі.

 - На базі Війтівської сільської ради (Бершадський р-н, с. Війтівка, вул. Леніна, буд. 28) – працює при потребі.

- На базі Дашівської селищної (сільської) ради (Іллінецький р-н, смт Дашів, вул. Горького, буд. 9) – мобільний пункт працює кожного першого понеділка щомісяця з 10 по 12 год.

- На базі Кальницької сільської ради (Іллінецький р-н, с. Кальник, вул. Леніна, 146) – працює при потребі.

- На базі Жорницької сільської ради (Іллінецький р-н, с. Жорнище, вул. Бойка, 17) – працює при потребі.

- На базі Ободівської сільської ради (Тростянецький р-н, с. Ободівка, вул. Ватутіна, буд. 8) – працює при потребі.

- На базі Оляницької сільської ради (Тростянецький р-н, с. Оляниця, вул.Першотравнева, буд. 61) – працює при потребі.

- На базі Гранівської сільської ради (Гайсинський р-н, с. Гранів, вул. 50 річчя Радянської влади, 2) – мобільний пункт працює кожного першого четверга щомісяця з 10 по 12 год.

- На базі Михайлівської сільської ради (Гайсинський р-н, с. Михайлівка, вул. Молодіжна,18а) – мобільний пункт працює кожного третього вівторка щомісяця з 10 по 12 год.

- На базі Кунянської сільської ради (Гайсинський р-н, с. Куна пров. 3 Леніна, буд. 6  ) – мобільний пункт працює кожну останню середу щомісяця з 10 по 12 год.

- На базі Кунківської сільської ради (Гайсинський р-н, с. Кунка, вул. Леніна, буд. 61) – працює при потребі.

- На базі Гунчанської сільської ради (Гайсинський р-н, с. Гунча, вул. Леніна, буд. 22) – мобільний пункт працює не рідше одного разу на місяць, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

- На базі Кіблицької сільської ради (Гайсинський р-н, с. Кіблич, вул. Леніна, буд. 90) – мобільний пункт працює не рідше одного разу на місяць, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

- На базі Карбівської сільської ради (Гайсинський р-н, с. Карбівка, вул. Леніна, 69а) – мобільний пункт працює не рідше одного разу на місяць, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

- На базі Кущинецької сільської ради (Гайсинський р-н, с. Кущинці, вул. Леніна, 31) – мобільний пункт працює не рідше одного разу на місяць, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

 

Козятинський місцевий центр з надання БВПД

Територія обслуговування: Калинівський, Козятинський, Липовецький, Літинський, Оратівський, Погребищенський, Хмільницький райони та міста Козятин і Хмільник.

Адреса: м. Козятин, пров. Кондрацького, буд 1а.

Тел./факс: (04342) 2-00-17

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 • Для ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія ЗУ "Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту",  в т.ч. учасники АТО:

- На базі ГО "Козятинська Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО" (м. Козятин, вул. Героїв Майдану, 22) – працює при потребі.

- На базі ГО "Спілка учасників  АТО Липовецького району" (с. Щаслива, вул. Ворошилова, 21) - працює при потребі.

- На базі ГО "Калинівська Асоціація учасників бойових дій АТО" (м. Калинівка, вул. Незалежності, 1) - працює при потребі.

- На базі ГО "Спілка учасників АТО Оратівського району" (смт Оратів, вул. Героїв Майдану, 86) - працює при потребі.

- На базі ГО "Спілка учасників АТО та інших бойових дій Погребищенського району" (м. Погребище, вул. Б.Хмельницького, 110) - працює при потребі.

- На базі ГО "Спілка учасників АТО м. Хмільника та Хмільницького району" (м. Хмільник, вул. Кутузова, 12/4) - працює при потребі.

 • Для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів:

- На базі Управління сімейної, дитячої та молодіжної політики ( м. Козятин, вул. П.Орлика, 19) - працює при потребі.

- На базі Козятинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (м. Козятин, вул. Незалежності, 39) - працює при потребі.

- На базі Калинівського РЦСССДМ (м. Калинівка, вул. Незалежності, 8) - працює при потребі.

- На базі Оратівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (смт Оратів, вул. Героїв Майдану, 82) - працює при потребі.

- На базі Староприлуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат (с. Стара Прилука Липовецького району, вул. Інтернаціональна, 10) - працює при потребі.

- На базі Служби у справах дітей Хмільницької РДА(м. Хмільник, вул. Столярчука, 3) - працює при потребі.

- На базі Служби у справах дітей Погребищенської РДА(м. Погребище, вул. Б.Хмельницького, 110) - працює при потребі.

 •  Для людей з інвалідністю, осіб похилого віку та людей з особливими потребами:

- На базі стаціонарного відділення Територіального центру соціального обслуговування Козятинського району (с. Вівсяники, вул. Леніна, 69) - працює при потребі.

- На базі стаціонарного відділення Територіального центру соціального обслуговування Оратівського району (с. Франтівка ) - працює при потребі.

- На базі стаціонарного відділення Територіального центру соціального обслуговування Хмільницького району (с. Уланів, вул. Столярчука, 21 а) - працює при потребі.

- На базі ГО "Калинівська первинна організація УТОС" (м. Калинівка , вул. Чкалова, 1) - працює при потребі.

- На базі Козятинського міського територіального центру соціального обслуговування ( м. Козятин, вул. Вінниченка, 5) - працює при потребі.

- На базі стаціонарного відділення Територіального центру соціального обслуговування Погребищенського району (с. Плисків) - працює при потребі.

 •  Для всіх категорій громадян:

- На базі Козятинської центральної районної бібліотеки (м. Козятин, вул. Грушевського, 28) - працює при потребі.

- На базі Хмільницької районної бібліотеки (м. Хмільник, проспект Свободи, 12) - працює при потребі.

- На базі Уланівської сільської бібліотеки (с. Уланів,  Хмільницького району, вул. Миру, 9) - працює при потребі.

- На базі Погребищенської центральної районної бібліотеки ( м. Погребище, вул. Кооперативна, 2) - працює при потребі.

- На базі Калинівської центральної районної бібліотеки(м. Калинівка, вул. В.Нестерчука, 22) - працює при потребі.

- На базі ЦНАПу при Оратівській РДА (смт Оратів, вул. Героїв Майдану, 82) - працює при потребі.

- На базі сільських, селищних рад Козятинського, Калинівського, Літинського, Липовецького, Оратівського, Погребищенського та Хмільницького районів - працює при потребі.

 

Томашпільський місцевий центр з надання БВПД

Територія обслуговування: Крижопільський, Могилів-Подільський, Мурованокуриловецький, Піщанський, Томашпільський, Тульчинський, Чернівецький, Шаргородський, Ямпільський райони та м. Могилів-Подільський.

Адреса: смт. Томашпіль, площа Тараса Шевченка, буд. 6.

Тел./факс: (04348) 2-11-72.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

 • Для людей з особливими потребами:

- На базі Антопільського психоневрологічного інтернату (Томашпільський район, с. Антопіль, вул. Жовтнева, 46) – працює при потребі.

- На базі Гнатківський реабілітаційний центр філії Віницького обласного центру “Обрій”(Томашпільський район, с. Гнатків, вул. Пирогова, 3) – працює при потребі.

 •  Для людей з інвалідністю та людей похилого віку:

- На базі ГО “Промінь Надії” (м. Тульчин, вул. Леонтовича, 13) – працює при потребі.

 •  Для всіх категорій громадян, яким гарантована безоплатна правова допомога:

- На базі Вапнярської селищної ради (смт Вапнярка, вул. Незалежності, 140 Томашпільський район) – мобільний пункт працює щосереди.


Додаткову інформацію щодо діяльності місцевих центрів можна отримати зателефонувавши до центру чи на єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

Безоплатна правова допомога

   

logo cs

   
   
   

vacantion

   

career

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

ato

   
   
   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua