mpk22
 
   
banner buro
 
   
banner tomorrow layers
 
   
YMP fullsize distr
 
   
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pravovyi prostir

   

online hause just

   

Архів новин  

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

   

Багатодітній матері допомогли уникнути судової тяганини фахівці Тиврівського бюро правової допомоги

Деталі

Vinnytsya MachaiУ грудні 2016 року до Тиврівського бюро правової допомоги звернулася жінка з питанням щодо складання позовної заяви про визнання права власності на будинок в порядку приватизації. Вона є матір’ю п’яти дітей і з 1990 року проживає у даному будинку.

З метою уникнення довготривалого судового процесу начальник Тиврівського бюро правової допомоги Ярослава Мачай написала заяву до Тиврівської селищної ради про передачу у приватну власність житлового будинку загальною площею – 64,6 кв.м. шляхом приватизації. Даний будинок належить до Державного житлового фонду і перебуває на балансі селищної ради на підставі Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду».

Так, відповідно до абз.7 ч.1 ст.6 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» незалежно від розміру загальної площі безоплатно передаються у власність громадян займані ними квартири (будинки), в яких мешкають багатодітні сім'ї (сім'ї, що мають трьох і більше неповнолітніх дітей). В даному випадку сім’я жінки складається з семи осіб, з яких п’ятеро є малолітніми дітьми. Отже, вона мала усі законні підставі набути право власності на дане житло на підставі вище зазначеного Закону України.

Таким чином, звернувшись у січні 2017 року до Тиврівської селищної ради Вінницької області, громадянкою розпочато процедуру організації проведення приватизації та оформлення права власності відповідно до ст.8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду». Відповідно до даної норми приватизація державного житлового фонду здійснюється уповноваженими на  це органами, створеними  місцевою державною адміністрацією, та органами місцевого самоврядування, державними підприємствами, організаціями, установами, у повному господарському віданні або оперативному управлінні яких знаходиться державний житловий фонд.

В результаті оперативної, компетентної роботи працівників Тиврівського бюро правової допомоги жінка уникнула довготривалого судового розгляду, великих фінансових витрат. Після закінчення проведення Тиврівською селищною радою відповідної процедури багатодітна мати оформила право власності на вказаний будинок та отримала свідоцтво про право власності на житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами.

Нагадуємо, що Тиврівське бюро правової допомоги працює за адресою: смт Тиврів, вул. Шевченка, 5, тел.: (04355) 2-15-77.

Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).


banner facebook 330x106

   

Безоплатна правова допомога

   

logo cs

   
   
   

vacantion

   

career

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

ato

   
   
   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua