mpk2
 
   
banner buro
 
   
banner tomorrow layers
 
   
YMP fullsize distr
 
   
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pravovyi prostir

   

online hause just

   

Архів новин  

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
   

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

   

Реалізація та захист прав громадян у сфері пенсійного забезпечення

Деталі

22 02 2018 3

21 лютого 2018 року у Вінницькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги  відбувся круглий стіл «Правова освіта. Забезпечення захисту прав громадян по питанням пенсійного забезпечення». На заході були присутні представники Вінницького приміського об’єднаного управлінням Пенсійного фонду України Вінницької області, адвокати, працівники бюро правової допомоги та структурних підрозділів Вінницького місцевого центру з надання БВПД.

Детальніше...

Муніципальне житло у Вінниці: хто може взяти участь у програмі? - Консультують фахівці Регіонального центру

Деталі

21 02 2018

Багато вінничан вже чули поняття «муніципальне житло», проте вважають це радше жартом місцевої влади, ніж проектом, який можна втілити в життя. Спробуймо розібратися, що ж приховує у собі термін «муніципальне житло» та хто може стати його власником.

Детальніше...

Фахівці безоплатної правової допомоги зустрілися з працівниками Вінницької обласної психіатричної лікарні №2

Деталі

20 02 2018 2

Сьогодні, 20 лютого, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області, Марина Лукіянова та начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації іі надавачів Олександр Сільніцький відвідали Вінницьку обласну психіатричну лікарню №2. Під час спілкування з юристом та лікарями закладу були виявлені проблемні питання в роботі адвокатів, зокрема в якості надання ними безоплатної правової допомоги пацієнтам лікарні.

Детальніше...

Майбутніх правників ознайомили з роботою системи БПД

Деталі

15 02 2018 1

15 лютого 2018 року для студентів Вінницького торгівельно-економічного інституту КНТЕУ фахівчині Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області провели лекцію. Говорили про систему безоплатної правової допомоги, що це таке і чому про неї необхідно знати.

Детальніше...

Здобуття нових знань у Школі Медіації і Права

Деталі

14 02 2018 2

14 лютого 2018 року фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області Дар’я Божнюк та Анастасія Семенюк відвідали лекцію «Врегулювання трудових конфліктів». Організатором заходу є Школа Медіації і Права, що діє в рамках спільного просвітницького проекту ГО «Подільський центр медіації» та Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва.

Детальніше...

У Вінниці відбувся семінар для адвокатів, що розпочинають співпрацю з системою БПД

Деталі

09 02 2018 Z

9 лютого 2018 року Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області провів семінар «Співпраця адвокатів з системою БПД: наставництво та якість надання БВПД». Адвокати познайомилися з фахівцями безоплатної правової допомоги та детальніше дізналися про роботу в системі.

Детальніше...

Вітаємо адвокатів, що пройшли конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

07.02.2018

За результатами конкурсу 50 адвокатів Вінницької області включені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Детальніше...

Затверджено стандарти якості надання БВПД у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі

Деталі

standardCASНаказом Мін’юсту від 21.12.2017 № 4125/5 затверджені стандарти, якими мають керуватися адвокати при наданні безоплатної вторинної правової допомоги суб’єктам права на таку допомогу у цивільному та адміністративному процесах, а також представництві інтересів потерпілих і свідків, які мають право на БВПД, у кримінальному процесі (далі – Стандарти).

Детальніше...

Взаємодія Регіонального центру та комісії з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги

Деталі

02 02 2018 Ко

2 лютого 2018 року у рамках роботи офісу громадського захисника у кримінальних провадження Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області була організована робоча зустріч з комісією з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги (далі – комісія), що діє при Раді адвокатів Вінницької області.

Детальніше...

Фахівці юстиції та безоплатної правової допомоги консультували людей із вадами слуху

Деталі

01 02 2018 1

1 лютого начальник відділу забезпечення якості правової допомоги Регіонального центру Олександр Сільніцький та начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Юрій Круголь відвідали Вінницьку обласну організацію Українського товариства глухих.

Детальніше...

   

Безоплатна правова допомога

   

logo cs

   
   
   

vacantion

   

career

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

ato

   
   
   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua