mpk2
 
   
banner buro
 
   
banner tomorrow layers
 
   
YMP fullsize distr
 
   
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pravovyi prostir

   

online hause just

   

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

   

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №34

Деталі

logodagestВийшов 34-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж лютого-березня 2018 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Переглянути випуск №34

Детальніше...

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

adv ogoloshВідповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Адвокат відстояв законну пенсію вінничанина

Деталі

огородник олег

Пенсіонеру МВС відмовилися зробити перерахунок пенсії, пояснюючи це відсутністю коштів у бюджеті. Щоб захистити свої права й таки отримати чесно запрацьоване пенсійне забезпечення, чоловік звернувся за правовою допомогою до Вінницького місцевого центру.

Детальніше...

У Козятині говорили про якість БПД з адвокатами та головою суду

Деталі

08.05.2018

Про якість надання безоплатної правової допомоги адвокатами у суді говорили 8 травня у приміщенні Козятинської районної державної адміністрації. Організатором круглого столу «Співпраця заради якості надання безоплатної правової допомоги» виступив Козятинський місцевий центр.

Детальніше...

Для системи БПД виготовили буклети шрифтом Брайля

Деталі

дотик

Люди з вадами зору в усіх регіонах України отримають інформацію про систему безоплатної правової допомоги, викладену шрифтом Брайля. Таку можливість система БПД отримала завдяки спільному українсько-канадському проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та співпраці з редакцією Українського товариства сліпих «Заклик». Про це розповів директор Координаційного центру з надання правової допомоги (КЦ) Олексій Бонюк напередодні Міжнародного дня боротьби за права людей з інвалідністю.

Детальніше...

Вакансії у системі безоплатної правової допомоги Вінниччини

Деталі

vacantion

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.Сьогодні система надання безоплатної правової допомоги в Україні – це мережа зі 120 центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та 427 бюро правової допомоги з надання такої допомоги у всіх регіонах України.  На даний час у системі безоплатної правової допомоги Вінниччини вільні наступні вакансії.

Детальніше...

Адресна допомога незахищеним верствам населення

Деталі

26 04 2018 1

26 квітня 2018 року фахівці Барського бюро правової допомоги здійснили прийом громадян, які перебувають у Територіальному центрі соціального обслуговування Барського району, а також провели робочу зустріч на тему «Надання  правової допомоги громадянам, які отримують соціальні послуги вдома».

Детальніше...

Очільниці системи безоплатної правової допомоги Вінниччини відвідали Жмеринський міськрайонний суд

Деталі

25 04 2018 3

25 квітня у Жмеринському міськрайонному суді проходив круглий стіл на тему: «Взаємодія системи безоплатної правової допомоги Вінницької області зі Жмеринським міськрайонним судом. Підвищення якості надання БВПД в рамках роботи офісу громадського захисника».

Детальніше...

На Вінниччині відбувся семінар-дискусія для працівників бюро правової допомоги

Деталі

24 04 2018 3

24 квітня Регіональний центр з надання БВПД у Вінницькій області організував семінар-дискусію за участю фахівців бюро правової допомоги та відділів представництва місцевих центрів з надання БВПД. На захід прибуло близько сорока працівників системи безоплатної правової допомоги з усієї області, включаючи директорів місцевих центрів з надання БВПД.

Детальніше...

Відверта розмова з Барським бюро правової допомоги: виклики та досягнення

Деталі

20 04 2018 5

Про виклики, успіхи та досягнення Барського бюро правової допомоги у І кварталі говорили 19 квітня 2018 року в актовому залі Барської об'єднаної територіальної громади.

Детальніше...

   

Безоплатна правова допомога

   

logo cs

   
   
   

vacantion

   

career

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

ato

   
   
   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua