mpk2
 
   
banner buro
 
   
banner tomorrow layers
 
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pravovyi prostir

   

Архів новин  

Липень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Засідання Керівної ради на Вінниччині

Деталі

 

21 07 17121 липня 2017 року у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області (далі – Регіональний центр) провели засідання Керівної ради під головуванням директорки Регіонального центру Марини Лукіянової.

Порядок денний засідання Керівної ради складався з:

Детальніше...

Суд визнав право переселенця на повторне отримання грошової допомоги – практика Вінницького місцевого центру

Деталі

Vinnytsya LevytskyiУродженець міста Іловайськ, зареєстрований за адресою у Донецькій області, але фактично проживаючий у місті Вінниця з 2015 року, отримував щомісячну адресну допомогу як внутрішньо переміщена особа. Коли виплати безпідставно припинилися, чоловік самостійно не міг домогтися їх поновлення. Завдяки професійній та компетентній роботі призначеного фахівця Вінницького місцевого центру з надання БВПД, суд виніс рішення суду про поновлення всіх виплат чоловіку.

Детальніше...

Засуджені Вінницької установи виконання покарань №1 регулярно отримуватимуть правові консультації

Деталі

19 07 17 219 липня 2017 року, очільниці Регіонального та Вінницького місцевого центрів з надання БВПД Марина Лукіянова і Лариса Пікановська підписали Меморандум про спільну діяльність в частині надання БВПД з начальником Вінницької установи виконання покарань №1 (далі – УВП) Ігорем Григоренком. Цього ж дня фахівці БВПД Вінницької області надали правові консультації особам, які відбувають покарання та перебувають у СІЗО.

Детальніше...

Інформаційні буклети з соціально-правових питань

Деталі

kolazhЗа підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні»вийшла друком серія з 12 видів буклетів, теми яких визначені на основі аналізу звернень за наданням безоплатної правової допомоги та є відображенням реальних правових потреб жителів територіальних громад.

Детальніше...

Роботодавцям смт Піщанка нагадали про право людей з особливими потребами на працю

Деталі

14 07 17 114 липня 2017 року Піщанське бюро правової допомоги та Піщанський районний центр зайнятості провели робочу зустріч з роботодавцями району. Під час заходу учасники обговорили законодавчі вимоги та провели розрахунок середньооблікової кількості штатних працівників на прикладі окремих установ, а також отримали методичні рекомендації на тему «Особа з інвалідністю: що треба знати роботодавцю», які підготувала начальниця бюро правової допомоги Тетяна Шубенко.

Детальніше...

Моніторингові візити до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Вінниччині

Деталі

11 07 17 3З 11 по 14 липня 2017 року, фахівці Регіонального центру з надання БВПД здійснили виїзні планові спостереження до Вінницького, Гайсинського, Козятинського та Томашпільського місцевих центрів з надання БВПД.

Детальніше...

Адвокатка отримала подяку від клієнтки за швидку та якісну правову допомогу

Деталі

Vinnytsya MelnykУ квітні 2017 року до Вінницького місцевого центру з надання БВПД звернулася пенсіонерка з проханням допомогти їй у спадковій справі. Через помилку в документах, вона не могла підтвердити факт родинних зв’язків з синами. В результаті, призначена правозахисниця допомогла все виправити через суд.

Детальніше...

Як не стати здобиччю шахраїв – консультація Томашпільського місцевого центру

Деталі

Internet shahrai1Шахрайство із використанням пластикових платіжних карток набуває все більших масштабів в Україні. Як не стати жертвою карткових шахраїв і вберегти чесно зароблені кошти – консультують фахівці Томашпільського місцевого центру з надання БВПД.

Нині у світі налічується понад мільярд банківських карток. Як фінансовий інструмент картки постійно вдосконалюються, зростає сфера їх застосування, розширюється поле надання послуг з їх використання. Проте банківські пластикові картки, як усякий високоприбутковий бізнес (особливо у сфері грошового звернення), давно стали мішенню для протиправних зазіхань.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №26

Деталі

logodagestВийшов 26-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Переглянути випуск №26

Детальніше...

Вакансії Томашпільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

vacantion2Томашпільський місцевий центр з надання БВПД запрошує на роботу у Тульчинське та Чернівецьке бюро правової допомоги позитивних, відкритих до розвитку молодих людей.

У бюро в наявності вакантні посади: головний спеціаліст.

Працівники бюро займатимуться наданням безоплатної первинної правової допомоги, забезпеченням доступу до безоплатної вторинної правової допомоги (прийом звернень від громадян), та власне її наданням (здійснення представництва інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів), консультуванням громадян та допомога громадянам у доступі до електронних сервісів Міністерства юстиції.

Детальніше...

   

Безоплатна правова допомога

   

logo cs

   
   
   

career

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

ato

   
   
   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua