Фотогалереї

Деталі

27-28.11.2015. 2-й етап каскадного тренінгу для адвокатів системи БПД у Вінницькій області на тему: «Особливості захисту у кримінальних провадженнях про злочини проти основ національної безпеки і військові злочини. Захист у кримінальних провадженнях про незаконний обіг наркотичних засобів. Здійснення захисту при застосуванні негласних слідчих (розшукових) дій»


 6-7.11.2015. 1-й етап каскадного тренінгу для адвокатів системи БПД у Вінницькій області на тему: «Особливості захисту у кримінальних провадженнях про злочини проти основ національної безпеки і військові злочини. Захист у кримінальних провадженнях про незаконний обіг наркотичних засобів. Здійснення захисту при застосуванні негласних слідчих (розшукових) дій»

 


  11-12.07.2015. 2-й етап каскадного тренінгу на тему: «Роль захисника при визначенні кваліфікації окремих видів кримінальних правопорушень, дії захисника у кримінальних провадженнях, які потребують судово-медичної експертизи»


 16-17.06.2015. Каскадний тренінг на тему «Роль захисника при визначенні кваліфікації окремих видів кримінальних правопорушень, дії захисника у кримінальних провадженнях, які потребують судово-медичної експертизи»


 07.04.2015. Круглий стіл на тему: «Взаємодія та співпраця системи надання безоплатної правової допомоги з Вінницьким регіональним відділенням ГО «Об’єднання адвокатів, які надають БПД» та органами адвокатського самоврядування».


 11.11.2014. Круглий стіл на тему: "Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги".

 

   

fla2018

   

logo cs

   

konkurs adv baner

   
   
   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua