Адресна правова допомога у Вінниці: для кого і як отримати?

Деталі

adr1 3

Система безоплатної правової допомоги в Україні від початку свого існування була спрямованою на людину і її проблем. Саме тому у 2015 році місцеві центри правової допомоги почали надавати такий вид послуг, як адресна правова допомога, тобто юридична допомога «по виклику». Такий вид юридичних послуг надається тим, хто самотужки не в змозі прибути до центрів БПД.

Детальніше...

Посвідчення володіння державною мовою

Деталі

mowa

На сьогодні однією із загальних вимог до осіб, які претендують вступити на державну службу, є вільне володіння державною мовою, яке підтверджується посвідченням атестації щодо вільного володіння державною мовою. Проте не кожен, хто бажає працювати у державній сфері, знає де та як таке посвідчення отримати.

Детальніше...

Правова допомога поруч

Деталі

05 09 2018 1

Для пересічних українців слоган «Правова допомога поруч» викликає спонтанне запитання «Поруч – це де? І що це за допомога?». І саме на ці запитання сьогодні під час прес-конференції відповідали очільники системи БПД Вінниччини.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №37

Деталі

logodagest

Вийшов 37-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж липня-серпня 2018 року: про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, головні події та підсумки, а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД, новини партнерів, випуски програм циклу «Гена Справедливості».

Переглянути випуск №37

Детальніше...

Правова допомога довічно ув’язненим

Деталі

31 08 2018 1

Сьогодні засуджені, які відбувають покарання у Вінницькій УВП №1, мали можливість звернутися до фахівців БПД із хвилюючими їх питаннями та отримати правові консультації чи роз’яснення. Прийом здійснювали фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області.

Детальніше...

Зміни до законодавства підвищать ефективність системи БПД

Деталі

zminy do zakonu

Набрали чинності зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», які конкретизують окремі питання надання такої допомоги.

Детальніше...

Клієнта визнали невинуватим та виправдали

Деталі

Vinnytsya Varchuk 2Щодня Регіональний центр надає десяткам громадян можливість скористатися правом на безоплатного адвоката. Захисника за рахунок держави призначають або на основі звернення особи або через постанову слідчого. Одна з таких постанов надійшла до центру у жовтні 2014 року, це була постанова слідчого про призначення захисника підозрюваному у крадіжці.

Детальніше...

 
   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

vacantion

   

career

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

ato

   
   
   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua