mpk22
 
   
banner buro
 
   
banner tomorrow layers
 
   
YMP fullsize distr
 
   
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pravovyi prostir

   

online hause just

   

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

   

На Вінниччині провели нараду з адвокатами системи БПД

Деталі

13 07 2018 1

13 липня директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області Марина Лукіянова спілкувалася з адвокатами системи БПД на тему змін до Постанови Кабінету Міністрів України щодо методики обчислення розміру винагороди адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Детальніше...

Прес-конференція очільників БПД Вінниччини

Деталі

12 07 2018 1

12 липня у Вінниці в соціо-Hub відбулася прес-конференція директорів, що керують діяльністю системи безоплатної правової допомоги (БПД) по всій Вінниччині, з клієнтами, адвокатами, журналістами, громадськими організаціями та партнерами.

Детальніше...

Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills

Деталі

uvaga

Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги, взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2018 року.

Детальніше...

Комунікаційні навички допоможуть поліпшити інформування громадян про правову допомогу в Україні

Деталі

09.07.2018 zystrich direktoriv 4Директори Регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) з усіх областей України мали нагоду покращити знання з публічної комунікації та інформування громадян про можливості, які надає система безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Оптимізовано систему оплати послуг адвокатів з надання БВПД

Деталі

kmu

Постановою Уряду від 20 червня 2018 року №511 удосконалено механізм обчислення розміру винагороди, відшкодування витрат та їх виплати адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Відповідні зміни внесені до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 року № 465 «Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу».

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №36

Деталі

logodagest

Вийшов 36-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж червня 2018 року: про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, головні події та підсумки, а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД, новини партнерів, випуски програм циклу «Гена Справедливості».

Переглянути випуск №36

Детальніше...

У Стрижавській виправній колонії №81 юристи консультували засуджених осіб

Деталі

27.06.2018 2

27 червня 2018 року всі особи, які відбувають покарання у Стрижавській виправній колонії №81 мали можливість звернутися до юристів з хвилюючим їх питанням та отримати правові консультації чи роз’яснення. Прийом здійснювали заступник начальника відділу організацій надання БВПД Регіонального центру Володимир Матюха та начальник Вінницького бюро правової допомоги Олег Педина.

Детальніше...

 
   

Безоплатна правова допомога

   

logo cs

   
   
   

vacantion

   

career

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

ato

   
   
   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua