mpk22
 
   
banner buro
 
   
banner tomorrow layers
 
   
YMP fullsize distr
 
   
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pravovyi prostir

   

online hause just

   

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

   

Протидія торгівлі людьми: у Вінниці відбувся триденний тренінг

Деталі

15 08 3

Уже третій день поспіль у Вінниці проходить тренінг із запобігання та протидії торгівлі людьми. У навчанні беруть участь фахівці, які працюють у цій сфері. Сьогодні кількість жертв торгівлі людьми у світі досить велика, зокрема й серед громадян України. Так, у 2017 році в Україні зареєстровано більше 340 випадків торгівлі людьми.

Детальніше...

Семінар-навчання для громадян з інвалідністю

Деталі

16 08 загальна

Особи з інвалідністю, громадяни похилого віку та вінничани, які тимчасово втратили можливість повноцінно пересуватися мали змогу 16-17 серпня взяти участь у семінарі, присвяченому захисту їхніх законних прав, зокрема права на доступ до усіх послуг, які пропонує і надає держава.

Детальніше...

УВАГА! Зміни у додатках до акту оплати послуг адвокатів

Деталі

uvaga

Наказом Міністерства юстиції України від 24 липня 2018 року № 2424/5 затверджено зміни до додатків до акта надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Майже 40 тисяч гривень – розмір стягнутої моральної та матеріальної шкоди за викрадення корови

Деталі

Vinnytsya Voroncova

Пані Олена живе у селі з малолітніми дітьми, а її чоловік перебуває на заробітках за кордоном. Корова для них була чи не єдиним джерелом нормального існування. Однак, вночі хтось потруїв її собак та викрав корову. Адвокат, що надає безоплатну правову допомогу допомогла родині стягнути 40 тисяч гривень з крадіїв.

Детальніше...

Допомога постраждалим від торгівлі людьми та заходи попередження

Деталі

02 08 2018 1

Протидія торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих і взаємодія соціальних партнерів у наданні допомоги постраждалим від торгівлі людьми – основні меседжі круглого столу, який відбувся у Козятинському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

У Вінниці звільнили довічника – вперше в Україні

Деталі

Kazeko k

Довічно засуджений, який уже 17 років відбував покарання, звернувся до Регіонального центру з проханням отримати правову допомогу. У результаті захворювання зору засуджений втратив зір і потребував стороннього нагляду та догляду, які у в’язниці йому забезпечити було неможливо. Чоловіку призначили адвоката за рахунок держави Оксану Казеко.

Детальніше...

Адвокатам Вінниччини розповіли про peer review, наставництво та можливість безкоштовного навчання

Деталі

27 07 2018 5

Чи мають адвокати можливість підвищувати професійну кваліфікацію працюючи у система безоплатної правової допомоги? Чи потрібний та дієвий інститут наставництва? Що таке peer review і як воно вплине на адвокатів? Про це 27 липня говорили з адвокатами та партнерами у Регіональному центрі під час наради-семінару.

Детальніше...

 
   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

vacantion

   

career

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

ato

   
   
   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua