mpk22
 
   
banner buro
 
   
banner tomorrow layers
 
   
YMP fullsize distr
 
   
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

pravovyi prostir

   

online hause just

   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Робота Тиврівського бюро правової допомоги

Деталі

zwit tywriv

Надання безоплатної правової допомоги соціальна програма Уряду України, що гарантує людям ефективний захист їхніх прав. Для того, щоб усі категорії громадян могли повною мірою захистити свої права в нашій державі були створені бюро правової допомоги – точки доступу до безоплатної правової допомоги на місцях: у районах, селищах і селах.

Детальніше...

Адвокат домігся визнання додаткової угоди про оренду землі недійсною

Деталі

orenda

До Томашпільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  звернувся пан Мирослав для призначення адвоката за рахунок держави. Чоловік хотів повернути собі у власність земельну ділянку, яка незаконно перебувала в оренді приватного сільського господарського підприємства.

Детальніше...

Як безоплатно отримати земельну ділянку

Деталі

zem

До центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги досить часто звертаються громадяни, які бажають отримати від держави земельну ділянку безоплатно, проте не знають куди звертатися і як оформити відповідну процедуру по закону. Саме тому фахівці Томашпільського місцевого центру Альвіна Пилипчук та Таїса Мельник підготували консультацію з цього питання.

Детальніше...

Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

07.11.2018 konkurs adv 1

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Адвокат захистив права п’ятирічної дівчинки

Деталі

bank dity2

Щодня адвокати системи безоплатної правової допомоги працюють з різноманітними справами, щоразу стикаючись з порушенням прав своїх клієнтів. Одним із таких випадків стала справа 5-річної дівчинки, законний представник якої звернувся за допомогою до держави.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні – випуск №39

Деталі

logodagestВийшов 39-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж жовтня 2018 року: про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, головні події та підсумки, а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД, новини партнерів.

Переглянути випуск №39

Детальніше...

Вінницька справа, що дійшла до Верховного суду

Деталі

Levytskyi2

До Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся пан Анатолій (ім’я змінене). Чоловік просив надати йому юриста для представництва інтересів під час розгляду в Апеляційному суді цивільної справи за скаргою роботодавця – газової компанії.

Детальніше...

 
   

fla2018

   

logo cs

   

konkurs adv baner

   
   
   

vacantion

   

career

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

ato

   
   
   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua