mpk22
 
   
banner buro
 
   
banner tomorrow layers
 
   
YMP fullsize distr
 
   
   
logo openeurope
 
   
peremishcheni
 
   
karta potreb
 
   

Корисні посилання  

president-ukr
vru-ukr
Міністерство юстиції України
logo minjust vin
   

pro bono

   

pravovyi prostir

   

online hause just

   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

Пільги для учасників АТО у медичній сфері

Деталі

ATO medyc

Захисники мирного життя, які служили на Сході України і брали участь в Антитерористичній операції, мають право претендувати на пільги від держави у різних сферах соціального забезпечення, зокрема й у медичній. Відповідно до законодавства АТОвці можуть безкоштовно проходити лікування, протезування зубів, отримувати ліки й оздоровлюватися у спеціалізованих закладах.

Детальніше...

«Захиснику! Ти маєш право на правову допомогу за рахунок держави!»

Деталі

11 10 2018 3

Під такою назвою сьогодні відбувся правопросвітницький захід для військовослужбовців, а саме, для особового складу Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку. Після лекційної частини від фахівців Регіонального центру та Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, Вінницький місцевий центр забезпечив роботу мобільного пункту консультування, під час роботи якого військовослужбовці мали можливість отримати консультації та роз’яснення законодавства.

Детальніше...

Пільги на навчання дітям учасників АТО

Деталі

oswita ATO2

На сьогодні питання щодо особливих гарантій для учасників Антитерористичної операції особливо гостре. В низку українських законів та підзаконних актів внесені зміни щодо правового статусу учасника АТО, а також пільг та гарантій для цієї категорії громадян. Проте не секрет, що в отриманні більшості соціальних пільг учасники АТО часто зазнають труднощів, а про деякі, передбачені діючим законодавством, гарантії вони навіть не знають.

Детальніше...

Митниця – місце, де інформують про Твої права

Деталі

mytn 2018 2

Фахівці системи безоплатної правової допомоги Вінниччини проводять консультування громадян у різних місцевостях, організовуючи мобільні та дистанційні пункти консультування. Дуже важливим місцем надання правових консультації став для правників прикордонний пункт, де Україна межує з Молдовою.

Детальніше...

Адвокати й фахівці БПД говорили про актуальне

Деталі

27 09 2018 2

Нещодавно, 27 вересня, фахівці Вінницького місцевого центру провели практичний семінар для адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу. Зустріч була сконцентрована навколо двох вкрай важливих робочих моментів: якості надання правової допомоги адвокатами БПД та змін в оплаті за такі послуги.

Детальніше...

Людину виправдали завдяки безоплатному адвокату

Деталі

Dudin Vin

Щодня адвокати системи безоплатної правової допомоги працюють з різноплановими справами. І щоразу стикаються з незаконними обвинуваченнями у бік своїх клієнтів. Так і цього разу адвокат системи безоплатної правової допомоги Леонід Дудін захищав чоловіка, якого звинуватили у незаконній вирубці дерев. У ситуації, в яку потрапив мешканець Вінницької області, може опинитися кожен українець, тому не залишайтеся осторонь і вчасно звертайтеся за правовою допомогою!

Детальніше...

Адресна правова допомога у Вінниці: для кого і як отримати?

Деталі

adr1 3

Система безоплатної правової допомоги в Україні від початку свого існування була спрямованою на людину і її проблем. Саме тому у 2015 році місцеві центри правової допомоги почали надавати такий вид послуг, як адресна правова допомога, тобто юридична допомога «по виклику». Такий вид юридичних послуг надається тим, хто самотужки не в змозі прибути до центрів БПД.

Детальніше...

 
   

fla2018

   

logo cs

   
   
   

vacantion

   

career

   

digest banner

   
   

1pracia

   

DNA 219x116

   

infografika

   

ato

   
   
   

advocats

   
© 2014 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua